کارگاه آموزشی برچسب اصالت کالای سلامت‌محور در شهرستان کنگان برگزار شد

10 ارديبهشت 1397
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان همزمان با هفته سلامت، کارگاه آموزشی برچسب اصالت کالای سلامت‌محور برای دانش آموزان دخترانه دبیرستان شهید عبدی بنک شهرستان کنگان برگزار شد.

کارشناس نظارت بر مواد غذایی و آرایشی و بهداشت شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در این کارگاه گفت: کلیه فرآورده‌های سلامت‌محور شامل داروها، مکمل‌ها، آرایشی و بهداشتی، تجهیزات و ملزومات پزشکی برای تولید داخل باید کلیه مجوزهای لازم از وزارت بهداشت را دریافت و دارای شماره پروانه بهداشتی ساخت از این سازمان باشند.
مهندس علی جوکار افزود: کلیه فرآورده‌های سلامت‌محور تولید خارج نیز باید برچسب کنترل اصالت را دارا باشند.
کارشناس نظارت بر مواد غذایی و آرایشی و بهداشت شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان اظهار داشت: استفاده از کالاهای سلامت‌محور ایمن و غیر تقلبی یکی از حقوق مردم می‌باشد.
مهندس علی جوکار افزود: با توجه به اهمیت ویژه قشر نوجوان به‌عنوان مهم‌ترین جامعه هدف در جامعه، آموزش و بالا بردن سطح آگاهی جوانان و دانش آموزان از اهداف این کارگاه است.
وی با اشاره به وجود برچسب‌های تقلبی و نامعتبر در سطح عرضه، نحوه تشخیص برچسب اصالت کالاهای مورد تأیید وزارت بهداشت و نحوه استفاده از سامانه پیامکی TTAC.IR (تی تک) و نکات لازم و انواع معتبر این برچسب را به برای دانش آموزان آموزش و معرفی کرد.
انتهای پیام: م.س/3070

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
اصالت.کالا     هفته.سلامت     مهندس.علی.جوکار     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   10 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >