معاون شبکه بهداشت دیر:
خبرنگاران نقش مؤثری در ارتقا سواد سلامت جامعه دارند

11 ارديبهشت 1397
معاون شبکه بهداشت درمان شهرستان دیر گفت: رسانه‌ها و خبرنگاران عامل مهم ارتقای آگاهی مردم و افزایش سواد سلامت جامعه هستند.

حسین ناظمیان‌پور در نشست خبری با اصحاب رسانه با تقدیر از همراهی خبرنگاران با حوزه سلامت اظهار کرد: خبرنگاران با فعالیت خود بر روند آگاهی مردم تأثیر بسزایی داشته و در مسیر توسعه و ارتقا سواد سلامت جامعه، تعامل و همکاری بسیار خوبی با مجموعه شبکه بهداشت و درمان دارند.
معاون شبکه بهداشت درمان شهرستان دیر بابیان اینکه مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از نقد حوزه سلامت در این شهرستان استقبال می‌کند گفت: پیشنهاد و انتقاد دو بال توسعه و ارتقای هر سازمان است و بهره‌مندی از آن موجب تعالی سازمان خواهد شد.
وی اضافه کرد: ما خبرنگاران و اصحاب رسانه را جزء همکاران خود می‌دانیم و در حقیقت آن‌ها همچون مشاوران باتجربه و دلسوزند که باهدف خدمت به مردم، به بیان خواسته‌های قانونی شهروندان می‌پردازند.
معاون شبکه بهداشت درمان شهرستان دیر با تأکید بر مطالبه گری خبرنگاران گفت: ما معتقدیم مطالبه گری خبرنگاران و اصحاب رسانه از حوزه سلامت معطوف به اصلاح و در جهت روشنگری و کمک به ارتقا همه‌جانبه سطح سلامت جامعه است.
ناظمیان‌پور خاطرنشان کرد: حوزه سلامت یک حوزه گسترده است که بخش عمده آن نیازمند همدلی و همراهی سایر دستگاه‌های ذیربط است که این موضوع نیازمند حساس سازی دستگاه‌ها و ارگان‌های اجرایی بوده و فعالیت اصحاب رسانه در این راستا بسیار کارگشا است.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
خبرنگاران     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر     رسانه.ها     ارتقای.آگاهی     سواد.سلامت.جامعه    

تاریخ بروز رسانی:   11 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >