به مناسبت هفته سلامت:
جانبازان حوزه سلامت شهرستان دشتی تجلیل شدند

11 ارديبهشت 1397
به مناسبت هفته سلامت از جانبازان حوزه سلامت شهرستان دشتی تجلیل شد.

همزمان با هفته سلامت و با حضور مشاور رییس دانشگاه در امور ایثار گران از دو تن از جانبازان مجموعه بهداشت و درمان شهرستان دشتی و خانواده‌های آنان تجلیل شد.
مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در امور ایثارگران در این دیدارها گفت: هدف از حضور در منزل جانبازان تجلیل و ادای احترام به مقام والای آنان و همه ایثارگران عرصه‌های جهاد و شهادت است.
مهدی مرکبی جانبازان را شهیدان زنده‌ای دانست که همواره نشان فداکاری و ایثار را به همراه خوددارند و افزود: رییس و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به ایثارگران حوزه سلامت نگاهی ویژه داشته‌اند و همواره آماده رفع مشکلات این عزیزان هستند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی نیز در این دیدارها گفت: جانبازان ذخیره‌ای معنوی ارزشمند انقلاب و نظام اسلامی‌اند که باجان و دل از ناموس و کیان این مرزوبوم دفاعی جانانه نموده‌اند.
دکتر اصغر بحرانی افزود: بدون تردید آرامش و آسایش امروز خود را مدیون ازجان‌گذشتگی جانبازان و همه ایثارگران عرصه‌های جهاد و شهادتیم.
وی افزود: خانواده‌های جانبازان با صبر و استقامت مثال‌زدنی خویش دارای مقام و منزلتی بسیار رفیع می‌باشند و به‌پاس این صبر و شکیبایی در درگاه الهی مأجور خواهند بود.
گفتنی رییس و معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی به همراه مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در امور ایثارگران با حضور در منزل مرحوم حاج اسکندر دشتی و سردار نور محمد از جانبازان حوزه سلامت شهرستان دشتی از مقام شامخ آنان و زحمات خانواده‌های ایشان تجلیل نمودند.
انتهای پیام/ م.ا 3040
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     جانبازان.حوزه.سلامت     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   11 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >