فرماندار دشتستان:
شهرستان دشتستان از لحاظ فعالیت و تأثیرگذاری NGO ها، مقام اول استان بوشهر را دارد

29 ارديبهشت 1397
فرماندار دشتستان گفت: شهرستان دشتستان از لحاظ فعالیت و تأثیرگذاری NGO ها، مقام اول استان بوشهر را دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان؛ دکتر ارسلان زارع در نشست مجمع سلامت شهرستان دشتستان اظهار داشت: امید به زندگی، رکن مؤثر و مهم توسعه شناخته‌شده است و برای تحقق این مهم، همه نهادها و سازمان‌های دولتی و به‌ویژه سازمان‌های مردم‌نهاد تأثیر فراوانی دارند.
فرماندار دشتستان عنوان داشت: از نخستین سال‌هایی که توسعه‌یافتگی جوامع و کشورها، آرمان مردم شناخته شد، اصل توسعه‌یافتگی به‌عنوان هدف مطلوب همه آن جوامع مطرح گردید.
وی تصریح کرد: توسعه‌یافتگی ارکانی دارد که امید به زندگی، رکن مؤثر و مهم توسعه شناخته‌شده  و برای تحقق این مهم، همه نهادها و سازمان‌های دولتی و به‌ویژه سازمان‌های مردم‌نهاد تأثیر فراوانی دارند.
فرماندار دشتستان بیان داشت: حقوق شهروندی، از ابتدای شکل‌گیری دولت تدبیر و امید مورد تأکید رئیس‌جمهور بوده و یکی از مصادیق حقوق شهروندی، ارتقای شاخص‌های سلامت و پوشش همگانی بهداشت و درمان برای تک‌تک مردم است.
وی خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید با اجرای طرح تحول سلامت، گام بلندی در راستای خدمت‌رسانی بهتر در حوزه سلامت از لحاظ کیفی و کم شدن بار سنگین هزینه‌های درمان از دوش مردم برداشت که خوشبختانه نتایج خوبی هم داشته است.
رییس مجمع سلامت شهرستان دشتستان ابراز داشت: خوشبختانه سند جامع سلامت شهرستان با تلاش‌های خانم دکتر خویش دوست و همکاران وی تدوین و در آن موضوعات مختلف بهداشتی و درمانی شهرستان مطرح‌شده است.
فرماندار دشتستان بابیان اینکه جامعه به شور و نشاط نیاز دارد گفت: نشاط اجتماعی در کاهش بیماری‌های روحی و روانی و جسمی مردم تأثیر دارد و باید در کنار فعالیت‌های عمرانی، به طرح‌های نشاط اجتماعی نیز اهتمام داشته باشیم.
دکتر زارع افزود: سازمان‌های مردم‌نهاد برای تحقق نشاط اجتماعی بسیار تاثیرگزارند و باید در این زمینه فعال‌تر شوند.
وی خاطرنشان کرد: شهرستان دشتستان از لحاظ فعالیت و تاثیرگزاری NGO ها مقام اول استان را داراست و انتظار ما این است در حوزه سلامت نیز سازمان‌های مردم‌نهاد در کنار دستگاه‌های دولتی برای تحقق جامعه سالم فعالیت نمایند.

   
انتها پیام/ س.غ/3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
اولین.مجمع.سلامت.دشتستان     NGO     مقام.اول.استان        

تاریخ بروز رسانی:   29 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >