فرماندار گناوه:
دیدگاه مردم به تحولات بیمارستان گناوه مثبت است

13 خرداد 1397
فرماندار گناوه گفت: با توجه به تحولات اخیر به‌عمل‌آمده در بیمارستان شهرستان، رضایتمندی و دیدگاه مردم به این مجموعه مثبت بوده است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع)، سید علی پاک‌نژاد در دیدار با مسئولان بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) این شهرستان افزود: این موفقیت حاصل تلاش مدیریت خوب و همدلی و صداقت این مجموعه است اگرچه نواقصاتی نیز وجود دارد که امیدواریم با تلاش و همدلی آنان برطرف شود.
وی اظهار کرد: دولت تدبیر و امید نگاه ویژه‌ای به مقوله سلامت دارد و اتفاقات و اقدامات خوب اخیر انجام‌شده در این وزارتخانه بیانگر این موضوع است.
فرماندار گناوه گفت: تلاش شده سایر ظرفیت‌های شهرستان با تعامل و همکاری متقابل در اختیار مجموعه بیمارستان قرار گیرد زیرا که این نوع همکاری به‌سلامت مردم ارتباط دارد و نیاز ضروری است.
وی افزود: همکاری و مشارکت خیران این شهرستان در حوزه سلامت بی‌نظیر و مثال‌زدنی است و بسیاری از خدمات و خرید تجهیزات پزشکی در بیمارستان توسط آن‌ها صورت گرفته است.
فرماندار گناوه گفت: با مدیریت کنونی بیمارستان تعداد پزشکان متخصص از 23 به 37 پزشک افزایش‌یافته و امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد.
وی بابیان اینکه تغییرات بسیار خوبی در فضای سبز، روشنایی محوطه و ورودی بیمارستان صورت گرفته است ادامه داد: امسال با تخصیص اعتبارات ویژه در زمینه خرید تجهیزات تلاش خواهیم کرد باعث رضایتمندی بیشتر مردم قدرشناس شویم.
فرماندار گناوه افزود: ارتقای بیشتر بخش اورژانس و افزایش تخت‌های آی سی یو در اولویت کاری مدیریت بیمارستان باشد و در بخش دیالیز نیز که از دغدغه و نگرانی ما است سعی داریم به‌صورت ویژه تقویت شود.
وی یادآور شد: انتخاب پرستار نمونه و نام‌گذاری پرستار روی یکی از خیابان‌ها و میدان‌ها در دستور کار است.
فرماندار گناوه از مردم شریف این شهرستان خواست که کارکنان بیمارستان را بیش‌ازپیش احترام کنند و آن مجموعه نیز منشور کاری و اخلاقی خود را رعایت کند.
سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه نیز با تقدیر از توجه و عنایت فرماندار این شهرستان به حوزه بهداشت و درمان گفت: 14 پزشک متخصص جدید به بیمارستان اضافه‌شده و در حوزه ساختمانی و اسکان آنان سعی شده مکان مناسبی مهیا شود.
شهرام جلالپور افزود: ترمیم و بهسازی فضای عمومی بیمارستان انجام و در زمینه ارتقای تجهیزات نیز کارهای خوبی ازجمله تعمیرات اتاق عمل، افزایش تخت آی سی یو، اتاق احیای اورژانس، امکانات چشم‌پزشکی پیشرفته و فراهم کردن امکانات موردنیاز برای بیمار و همراه صورت گرفته است.
وی گفت: با کمک مجمع خیرین سلامت این شهرستان به‌زودی دستگاه ماموگرافی در بیمارستان راه‌اندازی خواهد شد.
سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه اظهار کرد: در زمینه مالی نیز با توجه به مشکل بیشتر بیمارستان‌ها، توانستیم بدهی‌های خود را تا پایان سال 1395 تسویه و مطالبات پزشکان عمومی نیز تا پایان سال 96 پرداخت‌شده است.
انتهای پیام/ م ک- 4030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
دیدار     فرماندار     سیدعلی.پاک‌نژاد     شهرام.جلالپور     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   13 خرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >