سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
20 منطقه صعب‌العبور دشتستان از خدمات کلینیک سیار دندانپزشکی بهره‌مند شدند

23 خرداد 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، از بهره‌مند شدن خدمات دندانپزشکی 20 منطقه صعب‌العبور شهرستان دشتستان در سه‌ماهه اول سال جدید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویش دوست گفت: کلینیک سیار دندانپزشکی باهدف اجرای  طرح تحول نظام سلامت راه‌اندازی شده و به گروه هدف که شامل نوجوانان زیر ۱۴ سال، خانم‌های باردار و شیرده خدمات رایگان ارایه می‌کند.
وی تصریح کرد: کلینیک سیار دندانپزشکی در سه‌ماهه اول سال 97 به 20 منطقه صعب‌العبور اعزام‌شده است و با مستقر شدن در این مناطق،571 خدمت توسط کلینیک دندانپزشکی ارایه‌شده که 173 خدمت یا 30 درصد خدمات به گروه هدف داده‌شده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: انتظار داریم تا پایان سال 97، 60 درصد خدمات به گروه هدف (با نوجوانان زیر ۱۴ سال، خانم‌های باردار و شیرده) همچنین به 100 منطقه صعب‌العبور خدمات دندانپزشکی ارایه شود.
مهندس ماریا خویش دوست اظهار داشت: در طی سال گذشته، کلینیک سیار به 60 منطقه صعب‌العبور اعزام و خدماتی نظیر فیشورسیلنت، ترمیم، جرم‌گیری و معاینه و... ارایه‌شده که 57 درصد خدمات هم به گروه هدف بوده است.
گفتنی است مرکز دهان و دندان در شهر برازجان از ابتدای سال 96 راه‌اندازی و به مردم خدمات ارائه می‌کند و 80 درصد مرکز دهان و دندان شهر تنگ ارم نیز با تلاش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ساخته‌شده است که انتظار داریم به بخش ارم و بوشکان خدمات ارائه کند.
   
انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
کلینیک.سیار.دندانپزشکی     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   23 خرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >