ارائه خدمات دندانپزشکی در مرکز خدمات جامع سلامت شهری ولیعصر(عج)

29 خرداد 1397
با اتمام نوسازی و تجهیز واحد دندانپزشکی مرکز خدمات جامع سلامت ولیعصر(عج) برازجان خدمات دندانپزشکی این مرکز باکیفیت بهتر ارائه می‌شود.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت:  با توجه به اینکه مشکلات دهان و دندان یکی از اولویت‌های مهم در برنامه طرح تحول نظام سلامت است، یکی از وظایف مهم این شبکه برنامه‌ریزی جهت ارائه خدمات پیشگیری و درمانی دهان و دندان  با تعرفه دولتی و قابل‌دسترس به جمعیت تحت پوشش خود است.
محمدحسین دریسی در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان افزود: در خردادماه سال جاری تمامی تجهیزات دندانپزشکی مرکز خدمات جامع سلامت ولیعصر شهر برازجان بازسازی و نوسازی شده و خدمات سطح یک و سطح دو  در این مرکز به مراجعین و گروه هدف ارائه می‌شود.
 وی تصریح کرد: با اضافه شدن این واحد دندانپزشکی 16 واحد دندانپزشکی به‌صورت فعال در شهرستان دشتستان به مردم خدمات ارائه می‌نمایند. 
دریسی با اشاره به آمار پوسیدگی دندان و مشکلات موجود در بین دانش آموزان و کم‌توجهی این گروه سنی به‌سلامت دهان و دندان اظهار داشت: با توجه به‌ضرورت توجه به‌سلامت دهان و دندان در سنین نونهالی و کودکی بیش از 60 درصد خدمات دندانپزشکی در این مرکز، به گروه سنی زیر14 سال ارائه می‌شود.
گفتنی است، جمعیت تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت ولیعصر و پایگاه آن در حدود 26 هزار نفر است و خدمات دندانپزشکی قابل‌ارائه در این مرکز  شامل معاینه، آموزش، فیشورسیلانت، فلوراید ترا پی، کشیدن دندان، ترمیم‌های آمالگام و کامپوزیت و پالپوتومی است.

انتهای پیام/ س .غ- 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelationکلمات کلیدی:
خدمات.دندانپزشکی     معاون.بهداشتی     محمدحسین.دریسی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   29 خرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >