بیش از ۴۱ هزار نفر در درمانگاه تخصصی بیمارستان امام هادی (ع) دیر ویزیت شدند

3 تير 1397
مدیر بیمارستان امام هادی (ع) دیّر گفت: از ابتدای راه‌اندازی بیمارستان امام هادی (ع) دیر بیش از ۴۱ هزار نفر به درمانگاه تخصصی این بیمارستان مراجعه و ویزیت شده‌اند.

حسین شعرانی با اشاره به بهره‌برداری گام‌به‌گام بخش‌های مختلف بیمارستانی بیمارستان امام هادی (ع) دیر عنوان داشت: با راه‌اندازی درمانگاه تخصصی بیمارستان امام هادی (ع) و حضور پزشکان متخصص در این درمانگاه، طی یک سال گذشته به بیش از ۴۱ هزار نفر خدمات تخصصی ارایه شده است.
وی با تأکید بر استمرار و افزایش بسته‌های خدمتی در سال جاری گفت: از ابتدای افتتاح بیمارستان به ۴۱ هزار و ۵۱۴ نفر خدمات پزشک عمومی و پزشک متخصص، ۱۱ هزار و ۱۸۲ نفر خدمات آزمایشگاهی، ۵ هزار و ۵۰ نفر خدمات رادیولوژی توسط همکاران پرتلاش بخش درمانی به مراجعه‌کنندگان بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر ارایه شده است.
مدیر بیمارستان امام هادی (ع) دیّر با اشاره به رشد شاخص‌های بهداشتی درمانی گفت: رشد شاخص‌های بهداشتی درمانی در شهرستان دیر از روند مطلوبی برخوردار است و با فرهنگ‌سازی مناسب و تأکید بر رعایت اصول پیشگیری می‌توان از بروز بیماری‌های مختلف در انسان جلوگیری کرد.
حسین شعرانی اظهار داشت: ارایه خدمات با بهترین کیفیت در حوزه سلامت مورد تأکید دانشگاه علوم پزشکی قرار دارد و سعی داریم در بیمارستان امام هادی (ع) دیّر باکیفیت‌ترین خدمات را در این حوزه ارایه کنیم.
مدیر بیمارستان امام هادی (ع) دیّر اظهار داشت: ارایه خدمات عمومی و تخصصی با حضور پزشک عمومی و متخصص، ارایه خدمات عمومی در اورژانس بیمارستان توسط پزشک عمومی به‌صورت شبانه‌روزی و خدمات تخصصی با حضور پزشک متخصص داخلی و اطفال در بخش بستری و متخصص زنان و زایمان در درمانگاه را می‌توان ازجمله عمده فعالیت‌های بیمارستان امام هادی (ع) دیر برشمرد.
شعرانی با تقدیر از همکاری مردم با مجموعه بیمارستان امام هادی (ع) دیّر گفت: بی‌شک با توجه به مدت‌زمان شروع به کار بیمارستان، برخی از مشکلات، کاستی‌ها و کمبودهایی در زمینه ارایه خدمات درمانی مشاهده می‌شود که طی ماه‌های آینده با راه‌اندازی بخش زایمان و اتاق عمل بیمارستان و تأمین تجهیزات مورد نیاز قسمتی از مشکلات موجود برطرف می‌شود.
وی عنوان کرد: از اهداف کوتاه‌مدت ما برای بیمارستان امام هادی (ع)، پیگیری مکرر و جذب نیروهای متخصص، راه‌اندازی فوری بخش زایشگاه، بخش‌های ویژه، اتاق عمل، تأمین و راه‌اندازی تجهیزاتی مانند دستگاه سونوگرافی و اکوکاردیوگرافی است.
مدیر بیمارستان امام هادی (ع) دیّر خاطرنشان کرد: از اهداف بلندمدت ما در این مرکز درمانی، جذب حمایت خیرین در راستای راه‌اندازی بخش‌های مهم و موردنیازی چون دیالیز و دستگاه‌هایی مثل آندوسکوپی و کولونوسکوپی است.
انتهای پیام/ ع.الف ۵۰۱۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بیمارستان.امام.هادی     شهرستان.دیر     درمانگاه.تخصصی     ویزیت    

تاریخ بروز رسانی:   3 تير 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >