پلمب چند واحد صنفی متخلف در شهرستان عسلویه

11 تير 1397
کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه از پلمپ چند واحد صنفی متخلف در شهرستان عسلویه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلويه؛ تورج سامی در این خصوص افزود: پس از بازدیدهای مکرر و صدور اخطاریه‌های لازم، دو واحد چایخانه و یک واحد رستوران سنتی که اقدام به عرضه قلیان می‌کردند پس از هماهنگی‌های لازم با مراجع ذیصلاح و نیروی انتظامی پلمپ شدند.
کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه ضمن تشکر از همراهی و همکاری نیروی انتظامی شهرستان و همکاران واحد بهداشت محیط، به مخاطره انداختن سلامت عمومی جامعه را خط قرمز این شبکه بهداشت و درمان دانست و گفت: در زمینه سلامت مردم ضمن مشارکت دادن کلیه اقشار، تعامل با ادارات و مردم با کسی مماشات نخواهیم کرد.
تورج سامی خاطرنشان کرد: امید است با ارتقای سطح سواد سلامت آحاد مردم و احساس مسئولیت شهروندان فرهیخته، افراد هرگونه تخلفات بهداشتی و درمانی در سراسر کشور را به واحد رسیدگی به شکایات مردمی وزارت بهداشت از طریق سامانه تلفنی 190 گزارش نمایند تا عرصه بر سوءاستفاده کنندگان را تنگ نموده و جامعه‌ای سالم داشته باشیم.

انتهای پیام/ع.م- 3090

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
پلمپ     تورج.سامی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   11 تير 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >