شروع دوره بیست و چهارم آموزشگاه بهورزی شهرستان دشتستان

12 تير 1397
کلاس‌های دوره بیست و چهارم دانش آموزان بهورزی مرکز آموزشگاه بهورزی شهرستان دشتستان در یازدهمین روز از تیرماه با حضور مسئولین مربیان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان به‌صورت رسمی شروع شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی به دانش آموزان این دوره گفت: شما به‌عنوان بهورزان آینده رسالت مهمی را در خانه های های بهداشت در ارائه خدمات بهداشتی بر عهده‌دارید و مردم مناطق شما نگاه و دیدگاه ویژه‌ای نسبت به شما پیدا می‌کنند.
مهندس ماریا خویش دوست افزود: دانش آموزان بهورز، تمامی مراقبت‌ها و خدمات نوین بهداشتی را توسط مربیان آموزشگاه بهورزی و بر اساس دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های معاونت بهداشتی  فرامی‌گیرند و بعد از طی 2 سال در خانه‌های بهداشت مناطق خود شروع به فعالیت می‌نمایند.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز گفت: آموزشگاه بهورزی شهر برازجان از سال 64 تأسیس‌شده و از اولین آموزشگاه‌های بهورزی استان بوشهر می‌باشد و بیش از دوسوم بهورزان استان در این آموزشگاه، دوره‌های آموزشی خود را گذرانده‌اند.
محمدحسین دریسی افزود: انتظار داریم دانش آموزان در طی دوره آموزشی خلاق و پویا باشند و خدمات نوین بهداشتی را با کمک‌مربیان خوبی که در سطح شهرستان داریم به نحو مطلوبی فراگیرند و به‌عنوان ارایه‌دهنده سطوح اولیه خدمات بهداشتی، در خدمت‌رسانی به مردم تمام تلاش خود را انجام دهند.
گفتنی است، این دوره آموزشی دوساله می‌باشد و 15 دانش‌آموز از مناطق مختلف شهرستان دشتستان و شهرستان جم که شامل 9 زن و 6 مرد هستند، در کلاس‌های آموزشی شرکت می‌کنند.

کد انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
آموزشگاه.بهورزی     مهندس.ماریا.خویش     دوست     معاون.بهداشتی     محمدحسین.دریسی     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   12 تير 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >