در راستای فرهنگ‌سازی اهدا عضو:
یک بوشهری مسیر 1200 کیلومتری بوشهر_ تهران را پیاده‌روی می‌کند

12 تير 1397
رییس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی استان گفت: با همکاری این دانشگاه و در راستای فرهنگ اهدا عضو، یکی از شهروندان بوشهری مسیر هزار و دویست کیلومتری بوشهر تا تهران را پیاده‌روی می‌کند.

دکتر عیسی صفوی افزود: اسماعیل مسیح‌گل قرار است پیاده‌روی خود را از روز چهارشنبه سیزدهم تیرماه 97 از شهر برازجان شروع کرده و پس از طی 29 روز و با گذشتن از استان‌های فارس، اصفهان و قم در تاریخ 11 مرداد به تهران می‌رسد و در آنجا مورد استقبال مسئولین وزارت بهداشت و هنرمندان قرار خواهد گرفت.
وی تصریح کرد: این ورزشکار هم‌استانی موردحمایت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قرارگرفته به‌نحوی‌که آزمایشات کامل جسمی برای او صورت گرفته و نیز جعبه کمک‌های اولیه نیز در اختیار ایشان قرار داده‌شده است.
رییس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی استان گفت: با دانشگاه‌های علوم پزشکی استان‌های مسیر پیاده‌روی نامه‌نگاری‌های لازم جهت استقبال، اسکان و پشتیبانی وی صورت گرفته تا با کمترین مشکل اقدام فرهنگی خود را به انجام برساند.
دکتر صفوی با اشاره به اینکه ایشان توسط دانشگاه علوم پزشکی بیمه حوادث شده‌اند بیان داشت: وی از نقطه شروع تا نقطه پایان در قالب ستاد هدایت، مورد پشتیبانی و حمایت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بوده و شرایط جسمی ایشان در تمام طول مسیر ارزیابی خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه تجهیزات موردنیاز در اختیار ایشان قرارگرفته است خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته با دانشگاه‌های علوم پزشکی استان‌‌ها در مسیر پیاده‌روی کارت اهدا عضو به متقاضیان اهدا خواهد شد.
این مقام مسئول یادآور شد: یکی دیگر از برنامه‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر که اسماعیل مسیح‌گل در شهرهای محل اسکان انجام خواهد داد دیدار با خانواده‌های اهداکنندگان عضو است که در این راستا هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

انتهای پیام/ م.ف 1026

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پیاده.روی     دکتر.عیسی.صفوی     اهدا.عضو     اسماعیل.مسیح.گل    

تاریخ بروز رسانی:   12 تير 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >