مصوبه‌های شورای سلامت گناوه اجرا شود

26 تير 1397
فرماندار گناوه گفت: مصوبه‌هایی که در شورای سلامت این شهرستان اتخاذ می‌شود باید تا حصول نتیجه پیگیری و اجرایی شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه؛ سید علی پاک‌نژاد در جلسه شورای سلامت این شهرستان افزود: یکی از مصوبه‌های شورای سلامت پیگیری و سرعت بخشیدن روند اتصال خانوارها به شبکه فاضلاب است که به‌رغم خرید انشعاب تا هنوز اقدام نکردند و نباید معطل بماند.
وی اظهار داشت: دستگاه‌های متولی ازجمله آب و فاضلاب شهری باید در محلاتی که شبکه اجرایی و خانوارها متصل نشدند اطلاع‌رسانی لازم ازجمله نصب بنر انجام شود.
رییس شورای سلامت گناوه گفت: این تعداد از خانوارها در صورت اتصال نکردن منازل خود به شبکه فاضلاب پس از تذکر و اخطارهای لازم با آنان از طریق قانونی برخورد خواهد شد.
وی افزود: در نشست بعدی شورای سلامت گزارش فعالیت‌های انجام‌شده توسط دستگاه‌های متولی ارایه شود.
پاک‌نژاد اظهار داشت: مشکلات و مسایل کشتارگاه این شهر در دستور دستگاه‌های متولی قرار گیرد و تا پایان تیرماه باید تعیین و تکلیف شود.
فرماندار گناوه گفت: برگزاری نشست برنامه‌ریزی و تأمین پزشک متخصص درمانگاه تأمین اجتماعی، تعیین سرویس رفت‌وآمد خودرویی از شهر به بیمارستان برای بیماران دیالیزی، بررسی مشکلات و مسایل بهداشتی شهر ریگ در جلسه آینده و تشکیل پرونده سلامت توسط کارکنان ادارات این شهرستان در دستور کار قرار گیرد.
رییس شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: این نشست با دستور کار بررسی مصوبه‌های جلسات قبل، راهکارهای اجرایی بهداشت و ایمنی آب آشامیدنی و ارایه نقطه نظرات اعضا برگزارشده است.
مهندس محمد بازیاری افزود: گزارش آخرین وضعیت فاضلاب شهر و کاهش جمعیت سگ‌های بدون صاحب توسط مسئولان دستگاه‌های مربوطه ارایه شود.

انتهای پیام/ م.ن ۳۰۸۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شورای.سلامت     فرماندار     سیدعلی.پاک‌نژاد     مهندس.محمد.بازیای     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    
   

تاریخ بروز رسانی:   26 تير 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >