نظارت بر واحدهای آب تصفیه در سطح شهر دیلم تشدید می‌شود

4 امرداد 1397
کارشناس واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: نظارت بر واحدهای آب تصفیه در سطح شهر دیلم تشدید می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، فاطمه علیمرادی در حاشیه بازدید از یک واحد آب تصفیه در سطح شهر دیلم عنوان داشت: هر ‌ساله با آغاز فصل تابستان طغیان بیماری‌های منتقله از آب گزارش می‌شود و یکی از دلایل اصلی بروز این طغیان‌ها عدم دسترسی به آب سالم است.
وی تصریح کرد: سعی و هدف ما در واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم جهت برقراری آسایش عموم و جلوگیری از آلودگی‌های ناشی از آب آشامیدنی، رسیدگی آنی به گزارشات تخلف در حوزه پیرامونی است.
کارشناس واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم با اشاره به تشدید نظارت‌ها بر واحدهای آب تصفیه در سطح شهر، گفت: در این بازدیدها ضمن بازرسی از واحد آب تصفیه، تذکرات و آموزش‌های لازم به متصدی ان واحد ارایه می‌شود.
وی تصریح کرد: در برخی از موارد بهداشتی واحد آب تصفیه که تخلف مشهود بوده است نیز اخطاریه صادر شد و در صورت عدم رعایت موازین بهداشتی، با واحد موردنظر برخورد قانونی صورت می‌گیرد.
فاطمه علیمرادی با اشاره به وضعیت بازدیدهای به‌عمل‌آمده در فصل اول ۹۷ و سال ۹۶ افزود: در سال ۹۶ از مجموع ۵ واحد آب تصفیه در شهرستان دیلم ۴۷ بازدید به‌عمل‌آمده و در فصل نخست سال ۹۷ تعداد ۲۷ بازدید صورت گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: سامانه شکایات مردمی ۱۹۰ جهت پاسخگویی عموم مردم در صورت مشاهده تخلفات بهداشتی فعال است.
انتهای پیام/ م.ب 3060
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
آب.تصفیه     نظارت     شهرستان.دیلم     بهداشت.محیط    

تاریخ بروز رسانی:   4 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >