خادمان آستان قدس رضوی از بیماران بیمارستان امام هادی (ع) دیر عیادت کردند

7 امرداد 1397
در آستانه خجسته سالروز میلاد باسعادت حضرت ثامن‌الحجج امام رضا (ع) گروهی از خادمین آستان قدس رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید همراه با پرچم متبرک بارگاه نورانی و ملکوتی آن حضرت (ع) ضمن حضور در بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر از بیماران در بخش‌های مختلف این مرکز درمانی عیادت و دلجویی کردند.

خادمان حرم رضوی ضمن بازدید از بخش‌های بستری و اورژانس در هنگام عیادت از بیماران در بخش بستری در گوش نوزاد تازه متولدشده اذان و اقامه قرائت کردند.
حضور خادمان امام رضا (ع) در روزهای نزدیک به ولادت باسعادت آن حضرت، حال و هوای آسمانی را به فضای بیمارستان امام هادی (ع) بخشید و عطر حرم شریف خورشید هشتم آسمان امامت و ولایت را به مشام بیماران طنین‌انداز کرد.
در پایان مراسم با رایزنی و صحبت‌هایی که حسین شعرانی مدیر بیمارستان امام هادی (ع) دیر با خدام داشتند از طرف خادمین به دو نفر از پرسنل بیمارستان که به درگاه امام هشتم نایب نشدند با خانواده سفر مشهد اهدا شد.
اول ذی‌القعده خجسته سالروز ولادت کریمه اهل‌بیت حضرت فاطمه معصومه (س) تا فرخنده زادروز برادر بزرگوارشان حضرت امام رضا (ع) در ۳ مردادماه برابر با ۱۱ ذی‌القعده به‌عنوان دهه کرامت نام‌گذاری شده است.
انتهای پیام/ ع.الف - ۵۰۱۰-

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
خدام.رضوی     عیادت.بیماران     بیمارستان.امام.هادی.(ع)     شهرستان.دیر     امام.رضا.(ع)    

تاریخ بروز رسانی:   7 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >