مدیر جدید دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر معرفی شد

15 امرداد 1397
مدیر جدید دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه معرفی شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حاشیه آیین معارفه مدیر جدید دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی دانشگاه گفت: حجم، نوع و اهمیت کار در دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی دانشگاه نشان از تلاش و همّت بدون توقف این مجموعه است.
دکتر ایرج بیژنی گفت: پروژه‌های عمرانی فعال دانشگاه در سطح استان از نظر تعداد و گسترش در سطح استان در مقایسه با دیگر سازمان‌ها و ارگان‌ها بی‌نظیر است.
وی افزود: بدون شک ارایه خدمات بهداشتی و درمانی نیازمند پشتیبانی و فراهم‌سازی زیرساخت‌هایی است که با توانمندی دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی به سرانجام می‌رسد.
دکتر بیژنی خاطرنشان کرد: شرایط کنونی منابع فیزیکی دانشگاه به نقطه‌ای رسیده است که به پشتوانه توانمندی این مجموعه می‌توان مدعی اجرای طرح‌های بزرگ شد.
آیین تکریم و معارفه مدیر دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، مدیر امور مالی، مدیر برنامه‌ریزی بودجه و پایش عملکرد، معاون حسابداری مالی و جمعی از کارکنان دفتر توسعه منابع فیزیکی دانشگاه برگزار شد و از زحمات مهندس محمدرضا حاجیونی تقدیر و مهندس سید حسین حسینی به‌عنوان مدیر جدید این دفتر منصوب شد.
انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
معارفه     دکتر.ایرج.بیژنی     مهندس.محمدرضا.حاجیونی     سیدحسین.حسینی    

تاریخ بروز رسانی:   15 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >