۱۸۰عمل جراحی از ابتدای سال ۹۷ در اتاق عمل مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر انجام شده است

15 امرداد 1397
از ابتدای سال ۹۷ تاکنون ۱۸۰عمل جراحی در اتاق عمل مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر، در چهار ماه نخست سال جاری بیش از ۱۷ هزار خدمات درمانی در مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر به مراجعین ارایه شده است.
در مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر خدمات متنوع درمانی شامل ارایه خدمات سرپایی، بستری، آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی، کلیه خدمات جراحی قلب، عمل قلب باز، MRI، رادیولوژی، سنگ‌شکن و آزمایشگاه در حال ارایه به مردم است.
بنابراین گزارش، از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه، ۱۵۰۶ عمل آنژیوگرافی، ۳۴۹ عمل آنژیوپلاستی و ۱۲۹ عمل قلب باز و ۵۶ عمل مرتبط با قلب توسط جراحان، متخصصان، پزشکان و کادر درمانی در مرکز آموزش درمانی قلب بوشهر انجام‌شده است.
از ابتدای مردادماه تاکنون نیز 15 عمل جراحی قلب باز و 152 عمل آنژیوگرافی در مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر صورت گرفته است.
در این مدت، خدمات بخش بستری در بخش‌های بستری CCU،ICU 1، ICU 2 و POSTCCU به یک هزار و ۷۴۰ بیمار و خدمات بخش سرپایی در بخش‌های اورژانس، آزمایشگاه، رادیولوژی، سنگ‌شکن و MRI به ۱۲ هزار و ۴۱۱ مراجعه‌کننده ارایه شده است.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر، کلیه خدمات درمانی در مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر به‌صورت شبانه‌روزی و بدون وقفه به مراجعین و بیماران محترم توسط جراحان، متخصصان، پزشکان، پرستاران و کادر درمانی این مرکز ارایه می‌شود.
انتهای پیام/ الف. ت ۴۰۹۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
عمل.جراحی     بیمارستان.قلب.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   15 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >