عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان توسط معاون بهداشتی و مدیر گروه‌های استانی پایش و ارزیابی شد

16 امرداد 1397
در راستای برنامه‌های از پیش تعیین‌شده دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاونت بهداشتی و مدیر گروه‌های استانی روند عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان را پایش و ارزیابی کردند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حاشیه این برنامه ضمن تشکر و قدردانی از تیم مدیریتی و کارشناسان ستادی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار داشت: اقدامات بسیار خوبی در بخش زیرساخت‌ها و تقویت نیروی انسانی انجام‌شده و با برنامه‌ریزهایی که توسط تیم مدیریتی انجام‌شده، امیدواریم با تا پایان سال به نتایج خوبی برسیم.
دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان افزود: کارشناسان ستادی باید به برنامه‌های خود نگاه فرآیندی داشته باشند و در صورت وجود مشکل، فرایندها را اصلاح کنند تا بتوانند به نتیجه مطلوب برسند.
وی همچنین تصریح کرد: زمانی ما به اهداف خود دست می‌یابیم که کارشناسان ستادی، بیشترین زمان و تلاش خود را در واحدهای محیطی انجام دهند و خوشبختانه با رصدی که ما در معاونت بهداشتی انجام داده‌ایم، شهرستان دشتستان با روند مطلوبی به شاخص‌های مورد انتظار استانی رسیده است.
 معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز هدف از برگزاری این نشست را ارزیابی برنامه‌های از پیش تعیین‌شده و بررسی مشکلات شهرستان اعلام کرد.
دکتر محمدمهدی خواجه ئیان گفت: بازدیدهایی از اوایل سال جاری، توسط کارشناسان معاونت بهداشتی از واحدهای محیطی شهرستان به‌عمل‌آمده است و در این جلسه سعی داریم با مطرح نمودن مشکلات و نواقصاتی اصلی شهرستان با همفکری و تعامل مدیر گروه‌های استانی و همچنین تیم مدیریتی و کارشناسان ستادی به یک جمع‌بندی برسیم و چالش‌ها را شناسایی و راهکارهای مفیدی برای رفع این مشکلات پیدا کنیم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز بابیان مطالبی در خصوص فرآیندهایی که در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در یک سال گذشته انجام‌شده است از همکاری و تعامل خوبی که معاون بهداشتی، معاون فنی و همچنین مدیر گروه‌های استانی در طی سال با این شبکه داشته‌اند تشکر و قدردانی به عمل آورد.
مهندس ماریا خویش دوست افزود: در شهرستان دشتستان به لحاظ تعدد و پراکندگی مراکز بهداشتی و خانه‌های بهداشت نیاز به تلاش مضاعف به‌منظور ارائه خدمات مطلوب به مردم دارد و این مهم با تلاش و همکاری بیشتر ریاست دانشگاه، معاونین، مدیر گروه‌ها استانی، کارشناسان ستادی، مراقبین سلامت و بهورزان امکان‌پذیر می‌باشد و به همین منظور برنامه‌ریزی‌هایی در ستاد شبکه انجام‌شده است.
در این جلسه مسئولین ستادی معاونت بهداشتی به بررسی وضعیت برنامه‌های واحد خود پرداختند و گزارش‌های خود را از بازدیدهای انجام داده‌شده، ارائه دادند.


انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
پایش     معاون.بهداشتی     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان     معاون.فنی     دکتر.محمدمهدی.خواجه‌ئیان     مهندس.ماریا.خویش‌دوست    
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   16 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >