معاون وزیر بهداشت و درمان از بیمارستان نبی اکرم (ص) تامین اجتماعی عسلویه بازدید کرد

17 امرداد 1397
معاون درمان وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان نبی اکرم(ص) شهرستان عسلویه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه؛ سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان گفت: طی این بازدید بر لزوم راه اندازی سریع بخش دیالیز و استفاده از سازه‌های پیش ساخته تاکید شد.
 جاسم زارعی اضافه کرد: معاون درمان وزیر بهداشت همچنین از بیمارستان‌های غیر تابعه دانشگاه مانند بیمارستان‌های تامین اجتماعی، نفت، ارتش و سپاه بازدید کرده و تاکید کردندهمگی باید تعرفه دولتی را که مصوبه مجلس شورای اسلامی است رعایت کنند
زارعی در ادامه افزود: درخصوص اجرای طرح تحول سلامت در بیمارستان نبی اکرم(ص) هم بحث وتبادل نظر شد که در صورت همکاری سازمان تامین اجتماعی، هدیه‌ای خوب برای مردم این شهرستان خواهد بود.
وی بیان داشت: در خصوص کمبود نیروی انسانی و لزوم جذب نیروی‌های بومی بحث شد و تبادل نظر صورت گرفته که در صورت استخدام این نیروها تا سی سال درمنطقه سکونت خواهند داشت و متقاضی انتقال به شهرستان‌های دیگر نخواهند بود.
سرپرست  شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: از دیگر موارد مطرح شده در این بازدید کاهش پرداختی از جیب مردم و اجرای تعرفه دولتی جهت بیماران فاقد بیمه تامین اجتماعی در این بیمارستان بود.
در این بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار عسلویه، سرپرست  شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، معاون درمان دانشگاه ، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه معاون وزیر بهداشت را همراهی کردند.
انتهای پیام/ ع.م3090

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelationکلمات کلیدی:
بازدید     معاون.وزیر.بهداشت     جاسم.زارعی     بیمارستان.نبی.اکرم     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   17 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >