معاون درمان وزیر بهداشت از بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر بازدید کرد

20 امرداد 1397
به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر، دکتر جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت باهدف بررسی روند پیشرفت بخش‌های مختلف بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر از این مرکز درمانی بازدید کرد.

معاون درمان وزیر بهداشت در بازدید از بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر گفت: با توجه به نزدیکی دو شهرستان دیر و کنگان بیمارستان‌های این دو شهر می‌توانند مکمل یکدیگر بوده و در حوزه‌های تخصصی تجهیز شوند.
دکتر قاسم جان بابایی اظهار کرد: خوشبختانه بیمارستان امام هادی (ع) دارای زیرساخت‌های خوبی بوده که با تزریق پزشکان متخصص وضعیت ارائه خدمات درمانی آن ارتقا خواهد یافت.
مهندس احمد آخوندی رییس شبکه بهداشت شهرستان دیر نیز در حاشیه این بازدید بیان داشت: بخش قابل‌توجهی از مراجعین بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، مردم شهرستان دیر هستند و در صورت راه‌اندازی بخش‌های بیمارستان از بار مراجعه به بیمارستان کنگان کاسته خواهد شد و نیز نیاز به رفت‌وآمد شهر کنگان از بین می‌رود.
در این بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاون درمان و معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، سرپرست حراست و مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه، مسئولین شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان شهرستان دیر و مسئولین محلی شهرستان نیز حضور داشتند.
گفتنی است دکتر قاسم جان بابایی صبح روز چهارشنبه از فرودگاه بین‌المللی خلیج‌فارس عسلویه برای بررسی وضعیت درمان و بازدید از بیمارستان‌های استان بوشهر وارد استان شد.
انتهای پیام/ع.الف ۵۰۱۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.وزیر     دکتر.قاسم.جان‌بابایی     مهندس.احمذ.آخوندی     بیمارستان.امام.هادی     شهرستان.دیر    
   

تاریخ بروز رسانی:   20 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >