معاون درمان وزیر بهداشت از مراکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس و قلب بوشهر بازدید کرد/ گزارش تصویری

20 امرداد 1397
معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و هیأت همراه از مراکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس و قلب بوشهر بازدید کردند.

دکتر قاسم جان بابایی از مراحل ساخت اورژانس عمومی و هسته‌ای، اورژانس بزرگ‌سالان بخش خون و آنکولوژی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بازدید کرد.
همچنین وی از بخش‌های اورژانس قلب و CCU مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر و کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بوشهر نیز بازدید کرد
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حاشیه بازدید معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مراحل ساخت اورژانس عمومی و هسته‌ای بوشهر اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌های سلامت در استان بوشهر تلاش گسترده‌ای صورت گرفته است.
تکمیل پروژه‌های آموزشی، بهداشتی و درمانی در بوشهر با جدیت دنبال می‌شود
دکتر سعید کشمیری افزود: تکمیل پروژه‌های آموزشی، بهداشتی و درمانی در بوشهر با جدیت دنبال می‌شود و انتظار داریم با تأمین اعتبارات موردنیاز شاهد تسریع در تکمیل این پروژه‌ها و زیرساخت‌ها باشیم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: اورژانس عمومی و هسته‌ای بوشهر با زیربنای هشت هزار مترمربع در دست احداث است که در حال حاضر دارای بیش از 45 درصد پیشرفت فیزیکی است.
در این بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاون درمان و معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، سرپرست حراست و مدیر روابط عمومی و بین الملل دانشگاه نیز حضور داشتند.
گفتنی است دکتر قاسم جان بابایی صبح روز چهارشنبه از فرودگاه بین‌المللی خلیج‌فارس عسلویه برای بررسی وضعیت درمان و بازدید از بیمارستان‌های استان بوشهر وارد استان شد.

انتهای پیام/ر.ک 4070 + ا.ت 4090

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.وزیر     دکتر.قاسم.جان‌بابایی     دکتر.سعید.کشمیری     بیمارستان.خلیج.فارس     بیمارستان.قلب    
   

تاریخ بروز رسانی:   20 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >