معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
نقش بهورزان به‌عنوان اولین سطح ارائه خدمات به مردم بی‌بدیل است

22 امرداد 1397
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: نقش بهورزان به‌عنوان اولین سطح ارائه خدمات به مردم بی‌بدیل است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، دکتر عبدالمحمد خواجه ئیان در بازدید از پایگاه‌ها و خانه بهداشت دشتستان افزود: حضور رییس شبکه و مدیران در محیط کار بهورزان و مراقبین سلامت نقش بسزایی در ایجاد انگیزه و ارایه مطلوب و صحیح خدمات دارد و از نزدیک در روند اجرای برنامه‌های نظام سلامت قرار داشته باشند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: خانه‌های بهداشت و پایگاه‌های بهداشتی اولين و وسیع‌ترین سطح ارائه خدمات بهداشتی به مردم هستند و بهورزان با تعهد کاری خود، نقش مهمی در شناسایی و مراقبت از بیماران را بر عهده‌دارند.
مهندس ماریا خویش دوست، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز گفت: مرکز خدمات جامع سلامت آبپخش با دارا بودن سه پایگاه بهداشتی و سه خانه بهداشت از مراکز فعال شهرستان در ارایه خدمات می‌باشند و بهورزان و مراقبین سلامت این مرکز در دستیابی به بیماریابی دیابت به ۹۲ درصد رسیده‌اند و برای دستیابی به سایر بیماری‌های غیر واگیر تا رسیدن به مورد هدف تمام تلاش خود را انجام می‌دهند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از پایگاه‌های بهداشتی و خانه‌های بهداشت مرکز خدمات جامع سلامت آبپخش بازدید کرد.

انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.بهداشتی     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   22 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >