دو قهوه خانه به دلیل عرضه قلیان در تنگستان پلمپ شد

22 امرداد 1397
مسئول واحد بهداشت و محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: با استناد به قوانین بهداشت محیط و در راستای سلامت عمومی با حضور نماینده اماکن شهرستان تنگستان، دو قهوه خانه به دلیل عرضه قلیان در تنگستان پلمپ شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان مهندس حسن اوجی عنوان داشت: در سه ماهه اول سال جاری از قهوه خانه های تنگستان بازدید به عمل آمد که طبق بررسی های صورت گرفته به شش قهوه خانه که اقدام به عرضه قلیان در این مکان ها می کردند اخطاریه های بهداشتی داده شد.
وی افزود: از مجموع شش قهوه خانه که اخطاریه دریافت کرده بودن سه قهوه خانه رفع نقص شد و یک قهوه خانه در حال طی مراحل قانونی می باشد و دو قهوه خانه نیز پلمپ گردید.
مهندس اوجی با ابراز نگرانی از گسترش استعمال قلیان در قهوه خانه ها گفت: متاسفانه طبق باورها و فرهنگی که از قدیم در بین مردم مرسوم بوده است از قلیان بدون در نظر گرفتن خطرات آن برای سلامتی به عنوان یک تفریح یاد میشود و استفاده از آن رو به گسترش است.
مهندس حسن اوجی خاطر نشان کرد: شبکه بهداشت و درمان با توجه به وظیفه ذاتی و قانونی خود در جلوگیری از گسترش و تبلیغ در جهت استعمال دخانیات و در راستای اهداف و سیاست های کلی بهداشت، با هرگونه عرضه قلیان در قهوه خانه ها و سایر اماکن عمومی برخورد می کند
مسئول واحد بهداشت و محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان تصریح کرد: در تمامی قهوه خانه ها و مراکز تهیه و توزیع موا غذایی و اماکن عمومی باید پوستر " استعمال دخانیات ممنوع " نسب باشد و شهروندان نیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی از سوی صنوف مختلف با سامانه ۱۹۰ تماس بگیرند
انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
پلمپ     مهندس.حسن.اوجی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   22 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >