آزادگان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه تجلیل شدند

24 امرداد 1397
به مناسبت ۲۶ مردادماه سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، طی مراسمی، آزادگان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در مراسم تقدیر از آزادگان که با حضور چند تن از مسئولین شهرستان برگزار شد، ضمن خیرمقدم و تبریک ۲۶ مراد ماه، عنوان داشت: آرامش و آسایش امروز ما مدیون زحمات، دلاوری‌ها، رشادت‌ها و ازخودگذشتگی آزادگان و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس است و زبان ما برای تشکر و سپاسگزاری از آن‌ها قاصر و ناتوان است.
مهندس محمد بازیاری از آزادگان، عبدالرضا شیرآلی، مهراب ترنجیده، احمد بهبود و مرحوم سلمان دشتی که از کارکنان این شبکه بوده‌اند، به خاطر جان‌فشانی و ایثار برای وطن تقدیر و تشکر کرد.
سرگرد به‌بین فرمانده حوزه اداری سپاه پاسداران شهرستان گناوه نیز گفت: آزادگان با ایثار و ازخودگذشتگی ضامن دوام این انقلاب بزرگ‌شده‌اند و تقدیر و تشکر از آنان بسیار شایسته است که از شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه برای بزرگداشت و تقدیر از این عزیزان تشکر می‌کنیم.
گفتنی است در این مراسم از آزادگان سرافراز با اهدای هدیه و لوح تقدیر تجلیل شد.
در این مراسم سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان، مسئول حوزه فرهنگی و فرمانده حوزه اداری سپاه، دشتی معاون بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان و جمعی از آزادگان و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه حضور داشتند.

انتهای پیام/ م.ن ۳۰۸۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجلیل     آزادگان     مهندس.محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   24 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >