سرپرست شبکه بهداشت دیر خبر داد:
پایش مستمر تمامی داروخانه‌های فعال در شهرستان دیر

29 امرداد 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از پایش مستمر تمامی داروخانه‌های فعال در شهرستان دیّر خبر داد.

مهندس احمد آخوندی در نشست مشترک با پزشکان داروساز فعال در شهرستان دیّر اظهار کرد: توسعه خدمات دارویی یکی از اولویت‌های حوزه سلامت شهرستان دیّر است و در این زمینه تمامی تلاش خود را به کارخواهیم گرفت.
وی افزود: با اجرای طرح تحول نظام سلامت خدمات خوبی در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی در سطح کشور انجام‌شده است که در شهرستان دیّر نیز توسعه کمی تعداد داروخانه‌ها و افزایش اقلام دارویی به همراه داشته است.
مهندس احمد آخوندی اضافه کرد: در تمامی شهرهای این شهرستان داروخانه مستقر بوده و مردم از خدمات آن بهره‌مند هستند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر بابیان اینکه ۸ داروخانه و ۵ پزشک داروساز در این شهرستان فعال‌اند گفت: نظارت و پایش از فعالیت داروخانه‌ها با تشکیل تیم بازرسی به‌طور مستمر انجام می‌شود و در صورت مشاهده تخلف برابر مقررات برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.
وی گفت: خوشبخاته وضعیت ارایه خدمات دارویی در شهرستان دیّر مطلوب است و همکاران داروساز به نکات توصیه‌شده، توجه و دقت کافی دارند.
مهندس آخوندی افزود: در این بازدیدها از چگونگی ارایه خدمات دارویی، حضور مسئول فنی، قیمت‌گذاری نسخ، شرایط نگهداری داروها، وضعیت ملزومات مصرفی پزشکی، نحوه کارکرد و نگهداشت تجهیزات پزشکی و تکریم ارباب‌رجوع و... در داروخانه‌ها موردبررسی قرار می‌گیرد.
وی تصریح کرد: شهروندان عزیز در صورت نیاز به راهنمایی و مشاهده هرگونه تخلف می‌توانند جهت گزارش دهی، ارایه راهنمایی و پاسخ به شکایات مردمی در حوزه غذا و دارو با سامانه مرکز اطلاع‌رسانی ۱۹۰ به‌صورت ۲۴ ساعته تماس حاصل نمایند.
شهرستان دیّر با جمعیت بالغ‌بر ۶۰ هزار نفر دارای ۵ مرکز خدمات جامع سلامت هست.
انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پایش     داروخانه‌ها     مهندس.احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   29 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >