دو واحد صنفی در شهرستان دیّر پلمپ شد

30 امرداد 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: دو واحد صنفی به علت تخلف بهداشتی و عدم رفع نواقص اعلام‌شده، در شهرستان دیّر تعطیل شد.

 احمد آخوندی گفت: كارشناسان بهداشت محيط در ادامه روند نظارت و پايش‌ از مراكز تهيه و توزيع مواد غذايي، یک مركز تهيه غذاي بيرون بر در شهر دوراهک و یک واحد تولید شیرینی در شهر برد خون به دليل عدم رعايت اصول بهداشتي پلمپ کردند.
وی گفت: این واحدهای صنفي علی‌رغم بازديدهاي مكرر انجام‌شده و دادن تذكرها و اخطارهاي لازم، متأسفانه به دليل بي‌اعتنايي متصديان به توصیه‌ها و عدم رعايت موازين بهداشتي، پس از طی مراحل قانوني و بر اساس قانون ماده 13 مواد خوردني، آشاميدني، آرايشي و بهداشتي، توسط واحد بهداشت محيط ، پلمپ شد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با تأکید بر رعایت اصول بهداشتی توسط متصدیان صنوف مختلف اظهار کرد: تأمین سلامت و امنيت غذايي مردم از اهداف شبکه بهداشت و درمان است و با صنوفی که باعث به مخاطره افتادن امنیت غذایی شهروندان شده و بهداشت عمومی را نادیده گیرد بدون اغماض برخورد قانونی صورت می‌گیرد.
آخوندی با درخواست از شهروندان گفت: مردم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه مشکل بهداشتی با سامانه تلفنی ۱۹۰ تماس گرفته و شکایت خود را مطرح کنند.

انتهای پیام/ ح.ن-3050
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
پلمپ     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   30 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >