استاندار بوشهر:
طرح‌های بهداشتی درمانی بسیار خوبی توسط دولت در استان بوشهر اجراشده است

3 شهريور 1397
استاندار بوشهر گفت: طرح‌های بهداشتی درمانی بسیار خوبی در استان بوشهر توسط دولت و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اجرایی شده است.

دکتر عبدالکریم گراوند در آئین بهره‌برداری از مرکز جامع سلامت ولیعصر(عج) برازجان گفت: یکی از سیاست‌های ما این بوده که پروژه‌های هفته دولت را در موعد مقرر تکمیل کنیم تا مورداستفاده مردم قرار گیرد.
دکتر گراوند تصریح کرد: در هفته دولت امسال پروژه‌هایی بااعتبار بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال در نقاط مختلف استان بوشهر آماده بهره‌برداری است.
وی گفت: خوشحالیم که پروژه‌هایی را که از قبل برای هفته دولت مدنظر داشتیم تکمیل‌شده و در این زمان شاهد بهره‌برداری از این طرح‌ها و پروژه‌ها در نقاط مختلف استان بوشهر هستیم.
استاندار بوشهر ادامه داد: هفته دولت امسال تجربه خوبی بود و قصد داریم که در دهه فجر نیز با همین نگاه سایر پروژه‌ها را تکمیل کنیم.
وی خاطرنشان کرد: یکی از وزارتخانه‌هایی که بار سنگینی را در دولت تدبیر و امید بر دوش داشته است،  وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بود که طرح‌های بسیار خوبی را در سطح استان اجرایی کرده است.
استاندار بوشهر بیان کرد: افتخار می‌کنیم که دولت هزار میلیارد تومان پروژه آماده افتتاح در استان بوشهر دارد که عمده این پروژه‌ها در دولت تدبیر و امید شروع‌شده و باوجود همه مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها، دولت مسیر توسعه خود را ادامه داده است.
دکتر گراوند بوشهر گفت: دولت با همه امکانات خود برای خدمت به مردم حرکت کرده است و به این اقدام خود می‌بالد.
وی اضافه کرد: در هفته دولت امسال ۱۳۸ پروژه با ۱۴۰ میلیارد تومان در شهرستان دشتستان به بهره‌برداری می‌رسد که شبکه بهداشت و درمان دشتستان  با افتتاح 10پروژه  بهداشتی دارای بیشترین پروژه‌ در بخش بهداشت و درمان در استان است.
گفتنی است، پروژه بهداشتی مرکز خدمات جامع سلامت ولیعصر در زمینی به مساحت 1050متر و اعتبار 30 میلیارد ریال با حضور استاندار و مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
انتهای پیام/ س.غ/3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
هفته.دولت97     بهره‌برداری     استاندار     عبدالکریم.گراوند     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   3 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >