رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی خبر داد:
افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 6 پایگاه شهری و جاده‌ای اورژانس 115 هم‌زمان با هفته دولت

4 شهريور 1397
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: هم‌زمان با هفته دولت سال جاری 6 پایگاه شهری و جاده‌ای اورژانس 115 در سراسر استان افتتاح و یا عملیات اجرایی احداث آن‌ها آغاز خواهد شد.

دکتر عبدالرحیم دادجو در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گفت: اعتبار هزینه شده برای پروژه‌های پایگاه جاده و شهری با توجه به مساحت هر پروژه از 350 تا 650 میلیارد ریال است.
دکتر دادجو افزود: مساحت کل این پروژه بیش از 900 مترمربع بوده که  اعتبار در نظر گرفته‌شده به‌منظور احداث و یا بازسازی پایگاه‌های اورژانس در سراسر استان بوشهر است.
وی در رابطه با محل تأمین اعتبار این پروژه‌ها خاطرنشان کرد: اعتبار احداث این پایگاه‌ها از محل تفاهم‌نامه استانداری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تأمین‌شده است.
دکتر دادجو تصریح کرد: آغاز عملیات اجرایی احداث ساختمان پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای در کاکی، آب پخش و احمدی صورت خواهد گرفت.
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: ساختمان جدید پایگاه‌های اورژانس115 جاده‌ای در آبدان، برد خون و پایگاه شهری جم نیز پس از تکمیل و تجهیز هم‌زمان با هفته دولت به افتتاح خواهند شد.

انتهای پیام/ ز.ی5000 

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
افتتاح     آغاز.عملیات.اجرایی     هفته.دولت97     دکتر.عبدالرحیم.دادجو     اورژانس115    

تاریخ بروز رسانی:   4 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >