در چهارمین روز از هفته دولت:
پایگاه اورژانس ۱۱۵ بردخون به بهره‌برداری رسید

6 شهريور 1397
پایگاه اورژانس ۱۱۵ بردخون در چهارمین روز از هفته دولت با حضور مدیرکل امور روستایی استانداری بوشهر افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در آیین افتتاح پایگاه اورژانس ۱۱۵ بردخون گفت: عملیات اجرایی این پایگاه اورژانس در سال ۹۶ آغازشده بود.
مهندس احمد آخوندی بابیان اینکه این پایگاه با زیربنا ۱۲۵ مترمربع در یک طبقه ساخته‌شده است، افزود: بخش‌های مختلف ساختمان شامل پارکینگ آمبولانس، اتاق عملیات، اتاق مدیریت، اپراتور و مجموعه استراحت کارکنان است.
وی به اعتبار هزینه شده برای احداث ساختمان اورژانس ۱۱۵ بردخون اشاره کرد و گفت: برای احداث این پایگاه مبلغ سه میلیارد ریال از محل اعتبارات نفت هزینه شده است.
مهندس آخوندی عنوان داشت: پنج پایگاه فوریت‌های پزشکی شهری و جاده‌ای با شش کد فعال در شهرستان دیّر فعالیت دارد که شامل پایگاه‌های فوریت پزشکی دوراهک، آبدان، بردخون، درود احمد و دیّر است.
وی افزود: از مجموع پنج پایگاه اورژانس ۱۱۵ فعال در سطح شهرستان عملیات اجرایی چهار پایگاه به اتمام و یا در حال ساخت است و فقط پایگاه اورژانس ۱۱۵ دروداحمد در کانکس فعالیت دارد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر یادآور شد: اکنون ۹ دستگاه آمبولانس شامل شش دستگاه بنز و ۳ دستگاه تویوتا در ناوگان اورژانس شهرستان دیر فعال است.
انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
افتتاح     هفته.دولت97     مهندس.احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   6 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >