خانه بهداشت روستای خورشهاب تنگستان به بهره‌برداری رسید

10 شهريور 1397
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، فرماندار تنگستان در آیین افتتاح خانه بهداشت خورشهاب گفت : نظر به اینکه روستاها به‌عنوان دورترین نقطه ازنظر دسترسی به خدمات بهداشتی درمانی هستند افتتاح خانه‌های بهداشت گامی مثبت در جهت خدمت‌رسانی به مردم است.

احمدی دشتی خاطرنشان کرد: در چند سال  گذشته تلاش‌های زیادی برای بازسازی خانه‌های بهداشت فرسوده و تجهیز و احداث مراکز درمانی در سطح شهرستان صورت گرفته که دراین‌بین تلاش‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و پیگیری‌های مستمر شبکه بهداشت و درمان تنگستان و نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی قابل‌تقدیر است.
بخشدار دلوار نیز با اشاره به خدمات ارزنده دولت در بخش بهداشت و درمان گفت : تجهیز و احداث خانه‌های بهداشت گامی مثبت در جهت خدمت‌رسانی به مردم خواهد بود که در طول سال‌های متمادی شاهد توجه ویژه دولت به این موضوع بوده‌ایم.
اعظم دشتی نیز که به‌عنوان نماینده بهداشت و درمان در این مراسم حضور داشت افزود : بهداشت و درمان تنگستان با نگاه ویژه به‌تمامی نقاط تنگستان تلاش دارد تا خدمات بهداشتی درمانی را به صورتی ارائه دهد که عدالت در دسترسی مردم به خدمات بهداشتی درمانی رعایت و رضایت نسبی مردم نسبت به این مقوله در حد توان بهداشت و درمان صورت گیرد.

انتهای پیام/ ن.ا 3010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
افتتاح     هفته.دولت97     فرماندار     احمد.دشتی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   10 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >