مدیرکل بیمه استان بوشهر:
تمامی بیمه‌شدگان روستایی شهرستان دشتستان ، در سامانه الکترونیک سلامت ثبت‌شده‌اند

10 شهريور 1397
مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر در حاشیه افتتاح دفتر پیشخوان دولت در شهر بوشکان گفت: تمامی بیمه‌شدگان روستایی شهرستان دشتستان در سامانه الکترونیک سلامت ثبت‌نام‌شده‌اند.

دکتر پرویز رمضانی گفت: واگذاری مراکز بیمه‌گری به بخش خصوصی یکی از تصمیمات راهبردی ما برای تسهیل خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان است تا بیمه‌شدگان در نزدیک‌ترین مکان به محل سکونت خود و با کمترین هزینه خدمات را دریافت نمایند.
دکتر رمضانی درباره نظام ارائه خدمات بهداشتی درمانی در بخش روستایی گفت: برای بیمه‌شدگان روستایی که بیش از 70 درصد جمعیت بیمه‌شدگان را تشکیل می‌دهند، نظام ارائه خدمات به‌صورت پزشک خانواده و نظام ارجاع است.
بیش از 93 هزار بیمه‌شده روستایی دشتستان از خدمات پزشک خانواده بهره‌مند شده‌اند
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز گفت: 18 مرکز خدمات جامع سلامت در شهرستان دشتستان مجری طرح پزشک خانواده است که پزشکان این طرح به بیش از 93 هزار بیمه‌شده روستایی خدمات درمانی ارائه می‌کنند.  
ماریا خویش دوست برازجانی گفت: مردم باید از روند ارجاع به پزشک خانواده اطلاع کافی داشته باشند و ما تلاش کرده‌ایم باتربیت سفیران سلامت و همکاری مسئولین بخش به مردم اطلاع‌رسانی کنیم تا از ارجاع غیرضروری بیماران و تقبل هزینه غیرضروری پیشگیری شود و روند درمانی به‌صورت صحیح انجام شود.
خویش دوست خاطرنشان کرد: وقتی مردم از روند درمان و نظام ارجاع اطلاع کافی داشته باشند در سرانه برنامه پزشک خانواده صرفه‌جویی می‌شود و مازاد این اعتبارات صرف توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمان در این مناطق خواهد شد.

انتهای پیام/ س.غ/3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
سامانه.الکترونیکی     مدیر.بیمه.سلامت     دکتر.پرویز.رمضانی     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   10 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >