پیام تبریک معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت بزرگداشت روز بهورز

12 شهريور 1397
معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشکي بوشهر در پيامي روز بهورز را به جامعه بهورزان تبريک گفت.

دکتر عبدالمحمد خواجه ئيان در بخشي از اين پيام آورده است: بهورزان نقشی کم‌نظیر در گسترش خدمات بهداشتیِ سراسر کشور، به‌ویژه مناطق و روستاهای محروم ایفا کرده‌اند.
متن کامل پيام معاون بهداشتي دانشگاه به شرح زير است:
 "بسم‌الله الرحمن الرحیم
 همت و کوشش بهورزان‌، اين تلاشگران عرصه سلامت و بهداشت در دورافتاده‌ترين ‌روستاهاي‌ استان موجب‌ ‌شده خدمات‌ بهداشتي‌ لازم‌ به بهترین وجه ممکن به‌ روستاييان ‌ارايه‌ گردد از همین رو بهورزان نقشی کم‌نظیر در گسترش خدمات بهداشتیِ سراسر کشور ایفا کرده‌اند.
بهورزان را می‌توان سربازان خط مقدم نظام سلامت نامید که تمام تلاش خود را براي انجام وظايف شغلي و مسئوليت‌هاي قانوني برای پيشرفت نظام سلامت و اعتلاي کشور به کار می‌گیرند و وجدان کاري، صداقت و خدمت را سرلوحه گفتار و کردار خود قرار می‌دهند.
در تقويم سلامت روز ۱۲ شهريور به نام روز بهورز نام‌گذاري شده است تا فرصتي براي تقدير از زحمات اين قشر شايسته و پرتلاش باشد.
توفیق روزافزون همکاران عزیز بهورز را از خداوند منان مسئلت می‌کنم و اطمینان دارم با تلاش این‌چنین جهادگراني، ايران اسلامي براي هميشه سربلند و پيروز و در تمامي عرصه‌ها، باقي و برقرار خواهد ماند.
دکتر عبدالمحمد خواجه ئيان
معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشکي بوشهر
۱۲ شهریور ۹۷"
تجليل از بهورزان نمونه
همچنين در مراسمي به مناسبت روز ملي بهورز از خانم فاطمه عرب زاده، بهورز خانه بهداشت دوراهک (شهرستان دیر) و آقای سیامک جوکار بهورز خانه بهداشت محمدی (شهرستان گناوه) به‌عنوان بهورز نمونه و خانم فاطمه صبوری، مراقب سلامت ناظر مرکز شهید رجایی تنگستان و آقای امیر بحرینی زاده، مربی مرکز آموزش بهورزی بازآموزی برنامه‌های سلامت گناوه تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/ م.ب ۲۰۲۰


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.بهورز     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان     معاون.بهداشتی        

تاریخ بروز رسانی:   12 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >