معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان کنگان:
مسئولیت خطیر بهورزان در ایجاد محیط بهداشتی و سالم حایز اهمیت است

13 شهريور 1397
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان کنگان گفت: مسئولیت خطیر بهورزان در ایجاد محیط بهداشتی و سالم برای اهالی و پیگیری موارد بهداشتی خانواده، حایز اهمیت است.

احمد خاک نژاد در آیین جشن روز بهورز در کنگان ضمن ارج نهادن به تلاش و خدمات بهورزان اظهار داشت: تمامی بهورزان مسئول سلامت منطقه تحت پوشش خود هستند و در این راستا باید تمامی اقدامات و عملکرد خود را به‌صورت منظم انجام دهند.
فاطمه آهو خوش معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نیز این روز بزرگ را به بهورزان تبریک و تهنیت گفت و از تمامی زحمات آنان در سال‌های خدمت به آحاد مردم در امر بهداشت تشکر و قدردانی کرد.
بهورزان سربازان خط مقدم نظام بهداشتي هستند
مدیر آموزشگاه بهورزی شهرستان کنگان نیز ضمن گرامیداشت روز بهورز بیان داشت: بهورزان سربازان خط مقدم نظام بهداشتي هستند.
 اکرم تاتاری اظهار داشت: بهورزان بايد مسایل اجتماعي روز را بشناسند و با پويايي و استمرار از لحاظ علمي جايگاه خود را ارتقاء دهند و نقش‌آفرینی بهورزان در عرصه سلامت بايد از گذشته بارزتر و توان علمي آن‌ها نيز همواره بايد افزايش يابد.
به مناسبت ۱۲ شهریور روز بهورز مراسمی جهت پاسداشت فعالیت‌های این قشر ایثارگر عرصه بهداشت در محل کتابخانه غدیر شهرستان برگزار شد.
اجرای موسیقی محلی به‌صورت زنده، خواندن شعر توسط بهورزان، کلیپ بهورزان، مسابقه  و اهدای جوایز به برندگان از جمله برنامه‌های متنوعی این آیین بود و همچنین در این آیین از مربیان، بهورزان نمونه و بازنشسته شهرستان نیز با اهداء لوح تقدیر و جوایز تشکر و قدردانی به عمل آمد.
گفتنی است این مراسم با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان، کارشناس امور اجتماعی شهرستان، معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان، بهورزان، بهورزان بازنشسته، مربیان بهورزی، مدیر آموزشگاه بهورزی شهرستان، جمعی از کارکنان شبکه و مراکز خدمات جامع سلامت حضور داشتند.
 
انتهای پیام/ م.س ۳۰۷۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
 https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
روز.بهورز     معاون.فرماندار     احمد.خاک‌نژاد     اکرم.تاتاری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    
   

تاریخ بروز رسانی:   13 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >