بهورزان شهرستان دیلم تجلیل شدند

14 شهريور 1397
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، در آیینی با حضور فرماندار دیلم، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان و دهیاران، از بهورزان شهرستان دیلم تجلیل شد.

فرماندار شهرستان دیلم در این آیین گفت: دهیاران توجه ویژه ای به بهورزانی که با کمترین امکانات به ارائه خدمات میپردازند نیز داشته باشند
مهندس عبدالامیرقاسمی ضمن تبریک ۱۲ شهریور ماه، روز بهورز اظهار داشت: در همه حال زحمات شما بهورزان را ارج مینهیم که با کمترین امکانات و در سختترین شرایط هر کدام از شما امید را در دل بیمارانی که به شما در روستاها مراجعه میکنند، زنده نگه میدارید
وی افزود: تلاش بهورزان در امر بهداشت محیط و بهداشت خانواده و... در روستاها شایسته تقدیر بوده، زیرا همه خدمات به نحو مطلوب در اختیار مردم قرار میگیرد.
مهندس عبدالامیرقاسمی تصریح کرد: دهیاران توجه ویژه ای را به بهورزانی که با کمترین امکانات به ارائه خدمات در روستاها میپردازند داشته باشند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم نیز ضمن تبریک روز بهورز گفت: بهورزان نیروهای ارزشمند حوزه سلامت هستند که در خط مقدم حضور دارند.
مهندس ایرج زنده بودی ادامه داد: ارتقای شاخص های مرگ و میر کودکان و نوزادان، مادران، بیماریابی، واکسیناسیون و ... مرهون تلاش های مجدانه بهورزان میباشد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم اضافه کرد: در راستای ارتقای سطح آگاهی مردم روستا در مقوله پیشگیری، ارتباط بهورزان با دهیاران بیشتر شود تا شاهد ارتقائ شاخص های سلامت باشیم.
در پایان با لوح تقدیر و هدایایی از بهورزان تجلیل بعمل آمد.
انتهای پیام/ م.ب ۳۰۶۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.بهورز     فرماندار     مهندس.عبدالامیر.قاسمی     مهندس.ایرج.زنده‌بودی     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دیلم        

تاریخ بروز رسانی:   14 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >