بهورزان شهرستان جم تجلیل شدند

17 شهريور 1397
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم، به مناسبت گرامی داشت روز بهورز، طی مراسمی شاد و متنوع با حضور فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین ادارات از بهورزان شهرستان جم تقدیر به عمل آمد.

فرماندار شهرستان جم در این مراسم عنوان داشت: بهورزان یکی از عواملی هستند که به‌طور مستقیم در افزایش سطح سلامتی شهروندان نقش اساسی دارند و باید این نقش و جایگاه بهورز حفظ گردد.
محمد حسینی افزود: قرار گرفتن مادران باردار، تحت پوشش مراقبت‌های مداوم و مستمر بارداری و کاهش مرگ‌ومیر نوزادی از جمله کارهای اساسی بهورزان در ارتقاء سلامت جامعه می‌باشد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم نیز ضمن بیان تاریخچه روز بهورز عنوان داشت: بهورزان حلقه اول سلامت و پرچم‌دار این حوزه هستند.
مهندس احمد قاسمی افزود: بهورزان با ارایه خدمات بهداشتی مناسب، سلامت نسل‌های آینده را تأمین خواهند کرد، چرا که تلاش در حوزه بهداشت، به‌صورت آنی و زود بازده جواب نمی‌دهد و گاهاً ده‌ها سال بعد نتیجه کار و تلاش را مشاهده خواهیم کرد.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به گسترش بیماری‌های غیر واگیر، باید مراقبت‌ها و آموزش‌ها را به این سمت پیش ببریم و تغییر سبک زندگی نامناسب را در بین مراجعین آغاز کنیم.
در این آیین از بهورزان نمونه شهرستانی و استانی با اهدای لوح تقدیر و جوایزی، تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/ ا.پ 3020
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.بهورز     فرماندار     مهندس.محمد.حسینی     مهندس.احمد.قاسمی     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.جم        

تاریخ بروز رسانی:   17 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >