رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
بهورزان حافظ سلامتی اقشار مهم و تأثیرگذار جامعه روستایی هستند

17 شهريور 1397
رییس شبکه بهداشت شهرستان دشتستان گفت: روز بهورز روز بزرگداشت زحمات خدمتگزارانی می‌دانم که حافظ سلامتی اقشار مهم و تأثیرگذار جامعه‌ی روستایی هستند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویش دوست، ضمن تبریک این روز به تلاشگران و ایثارگران عرصه بهداشت عنوان داشت: بهورزان به‌عنوان سفیران سلامت و نماینده بهداشت و درمان مناطق روستایی هستند.
وی عنوان کرد: مفتخرم که به‌عنوان خدمتگزار سلامت جزیی از مجموعه و شورای بهورزی هستم.
مهندس ماریا خویشدوست بابیان اینکه بهورزان در ارتقای شاخص سلامت و بهداشت نقش بسزایی داشته‌اند گفت: بهورزان به‌عنوان اولین سطح ارایه دهنده خدمت توانسته‌اند مهم‌ترین مفاهیم را به ساده‌ترین شکل و با زبان ساده روستایی بازگو نمایند.
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان ادامه داد: در حال حاضر در شهرستان دشتستان ۶۳ خانه بهداشت با ۱۰۲ بهورز زن و مرد فعالیت دارند که به یک‌سوم جمعیت دشتستان خدمات بهداشتی ارایه می‌کنند.
مهندس ماریا خویشدوست گفت: تعامل و همکاری بهورزان با دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاها به‌عنوان یک اهرم مهم در ارتقای شاخص‌های بهداشتی است.
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان در تقدیر از بهورزان بازنشسته بیان کرد: بازنشستگان با کمترین امکانات و با تلاش شبانه‌روزی نقش مهم و تأثیرگذاری در پیشگیری از بیماری‌ها و صیانت از مردم داشته‌اند.
به مناسبت روز بهورز مراسمی با حضور رییس شبکه بهداشت شهرستان دشتستان، معاونین و بهورزان شهرستان دشتستان در سالن پژوهش سرای متقین برازجان برگزار شد.
گفتنی است در این مراسم از بهورزان و مربیان نمونه و همچنین از دو بهورز بازنشسته سال ۹۷ با اهداء هدایا و لوح یادبود، تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.بهورز     مهندس.مادیا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   17 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >