کمیته قانون انطباق دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تشکیل جلسه داد

19 شهريور 1397
کمیته قانون انطباق امور اداری و مؤسسات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تشکیل جلسه داد.

مشاور رییس دانشگاه و رییس دبیرخانه دائمی هیأت امنای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این نشست گفت: قانون انطباق به‌عنوان یک اصل توسط مجلس تصویب و ابلاغ‌شده که لازم‌الاجرا بوده و تمامی دستگاه‌ها موظف به اجرای آن هستند.
دکتر فرامرز کشکولی ضمن تقدیر از تمامی کسانی که در این حوزه تلاش کرده و برنامه‌هایی برای ارتقای این کمیته ارایه داده‌اند افزود: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اقداماتی را که لازمه فعالیت این دانشگاه در حوزه کمیته قانون انطباق است انجام داده و در آینده نیز تمام تلاش خود را برای بهبود این مهم انجام خواهد داد.
وی تصریح کرد: تمامی دستگاه‌ها موظف هستند طرح انطباق را اجرا کنند که دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز به‌نوبه خود فعالیت‌های مثبت و مؤثری را توسط اعضا کمیته انطباق دانشگاه به انجام رسانده است.
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: تدبیری در جهت رفع نواقصات گذشته اعمال‌شده و امید است باهمت و تلاش مضاعف و با برگزاری این جلسات نواقصات و کاستی‌های سال‌های قبل را برطرف نموده و فضای مطلوب‌تری را برای آماده‌سازی فضای دانشگاه و محیط آموزشی برای آینده‌سازان دانشگاه فراهم کنیم.
مهندس محمدمهدی محمدی تصریح کرد: در سال ۱۳۶۴ قانون انطباق در وزارت بهداشت به تصویب رسیده و تأکید شده بایستی شرایطی اتخاذ شود تا موازین شرعی در محیط‌های پزشکی رعایت شود که در سال ۱۳۷۷ نیز در مجلس شورای اسلامی به تصویب نمایندگان رسید.
جلسه کمیته انطباق دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور اعضای این کمیته نوزدهم شهریورماه در سالن ابن‌سینای این دانشگاه برگزار شد.
انتهای پیام/ م.ف ۱۰۲۶
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
کمیته.انطباق     دکتر.فرامرز.کشکولی     مهندس.محمدمهدی.محمدی     معاونت.دانشجویی.فرهنگی        

تاریخ بروز رسانی:   19 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >