شورای پیام‌گزاران سلامت پلی به‌سوی اهداف بهداشتی است

21 شهريور 1397
معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: شورای پیام‌گزاران سلامت پلی به‌سوی اهداف عالیه بهداشتی و ارتقای سطح سواد سلامت است.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حمید حبیبی نیا افزود: فرهنگ‌سازی سلامت و بهینه‌سازی نگرش اجتماعی و استفاده از ظرفیت‌های مفید دستگاه‌های اجرایی دولتی گامی به‌سوی ارتقاء سطح سلامت جامعه می‌باشد.
وی با تبیین اهداف راهبردی شورای پیام‌گزاران سلامت و تشریح راهکارها و چگونگی روند مسیر و هدف گزارش‌های آینده اظهار داشت: به‌کارگیری توانمندی‌های نهادها و ادارات شهرستان بوشهر، با رویکرد اجتماعی و محوریت سلامتی شهروندان، بستر مناسبی در ارتقای سطح سلامت مردم فراهم خواهد کرد.
مهندس حمید حبیبی نیا گفت: اطلاع‌رسانی از عملکرد سلامت‌محوری دستگاه‌ها و نهادهای تولید محتوا و ابزار انتقال به مردم، شناسایی ظرفیت‌های ادارات، برنامه‌ریزی عملیاتی و نهادینه‌سازی طرح‌های جامع سلامت‌محور در سطح شهرستان بوشهر از برنامه‌های آتی این شورا خواهد بود زیرا فرهنگ‌سازی سلامت و بهینه‌سازی نگرش اجتماعی و استفاده از ظرفیت‌های مفید دستگاه‌های اجرایی دولتی گامی به‌سوی ارتقاء سطح سلامت جامعه است.
معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر افزود: در نشست شورای پیام‌گزاران سلامت شهرستان بوشهر که با حضور نمایندگان ادارات با موضوعات بهداشت محیطی در سالن اجتماعات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بوشهر تشکیل شد، موارد ساماندهی دست‌فروشان دوره‌گرد و کیوسک‌های ثابت، جمع‌آوری سگ‌های بی‌سرپناه در سطح شهر و نیز کنترل و نظارت دفع غیربهداشتی فاضلاب و پساب خانگی به کانال‌های سطحی و تخلیه آن‌ها در اسکله‌های صیادی و دریا بحث و بررسی شد و در این زمینه راهکارهای اصلاحی و اقدامات اجرایی ارایه شد.
انتهای پیام/ ا.س- ۳۰۰۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
پیام‌گذاران.سلامت     معاون.فنی     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   21 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >