خانه مشارکت مردمی شهرستان دیلم تشکیل جلسه داد

27 شهريور 1397
اولین جلسه خانه مشارکت مردمی شهرستان دیلم با حضور سرپرست و معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، رییس شورای اسلامی شهر دیلم، روسای سازمان‌های مردم‌نهاد و با محوریت بررسی اقدامات مشترک در حوزه بهداشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم در این نشست ضمن خیرمقدم به مدعوین و تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) گفت: ضرورت ایجاد خانه مشارکت مردمی، امری حیاتی است چرا که بحث سلامت موضوعی عام‌المنفعه می‌باشد و همه دستگاه‌ها، نهادها، سازمان‌های مردم‌نهاد و تمامی اقشار جامعه باید در راستای تحقق اهداف آن مشارکت داشته باشند.
مهندس ایرج زنده بودی افزود: برای ارتقای شاخص‌های بهداشتی و درمانی همه ما باید احساس مسئولیت کنیم و در کنار هم برای اهداف آن تلاش نماییم به‌طوری‌که نارسایی‌ها در این زمینه ملموس نباشد.
وی ادامه داد: حضور سازمان‌های مردم‌نهاد در کنار ما برای تحقق اهداف مربوطه یک فرصت ایده‌آل است که باید از این ظرفیت در جهت حفظ سلامت جامعه بهره ببریم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم بابیان اینکه مشارکت مردمی در همه امور قطعاً مفید و مؤثر است، گفت: ما به‌عنوان خدمتگزاران مردم در عرصه سلامت از هر اقدام و عملی که به‌سلامت جامعه ختم شود، حمایت خواهیم کرد.
وی افزود: استفاده از پتانسیل رسانه‌ها و فضای مجازی برای انتقال موضوعات و مفاهیم بهداشتی و درمانی به جامعه در حال حاضر یک فرصت و ظرفیت مثبت و سازنده است.
کارشناسان واحدهای بهداشت محیط، آموزش و واحد بیماری‌های غیر واگیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم نیز در این نشست به ارایه مطالب آموزشی و بهداشتی خود پرداختند و سپس اعضای کارگروه دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود را بیان کردند.
در این نشست خانم خدیجه طاهری نسب به‌عنوان رییس کارگروه خانه مشارکت مردم در شهرستان دیلم انتخاب شد.
انتهای پیام/ م.ب ۳۰۶۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     خانه.مشارکت     مهندس.ایرج.زنده‌بودی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم        

تاریخ بروز رسانی:   27 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >