معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر:
داشتن سالمندان سالم یکی از اهداف مهم برنامه راهبردی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر است

31 شهريور 1397
معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: داشتن سالمندان سالم یکی از اهداف مهم برنامه راهبردی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر است.

مهندس حمید حبیبی نیا در کمیته راهبردی سلامت افزود: سالمندان کوله‌بار گران‌بهایی از تجربه‌اند و حفظ سلامت سالمندان اقدام مهمی در جهت انتقال این تجربیات به نسل جوان خواهد بود.
معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر بابیان اینکه در حال حاضر جمعیت سالمندی در جهان با شیب زیادی در حال افزایش است، گفت: جمعیت کشورمان رو به سالمندی است و هر روز این روند رو به افزایش است که شهرستان بوشهر نیز از این قاعده مثتثنی نمی‌باشد و باید برای تضمین آینده و امنیت این عزیزان تمهیداتی اندیشیده شود.
مهندس حمید حبیبی نیا افزود: بایستی با تقویت بین بخشی و هم‌اندیشی ادارات و سازمان‌ها و کانون‌های بازنشستگی در راستای پیش برد اهداف بهداشتی و سلامت سالمندان گام‌های مؤثری برداشته شود به همین دلیل لازم است که با اولویت‌بندی مسایل و مشکلات سلامت سالمندان در قالب برنامه عملیاتی و توجه ویژه سالمندان در جامعه و خانواده و ضرورت حفظ تکریم و اهمیت به‌سلامت همه‌جانبه آنان اهتمام ورزید.
وی اضافه داشت: در این راستا با حضور اعضای ادارات به‌ضرورت اطلاع‌رسانی گسترده در قالب فراخوان و ارسال پیامک توسط اعضاء این نشست تأکید شد و پیشنهاد اختصاص جایگاه ویژه سالمندان در اتوبوس‌های شهری، اعلام اسامی بازنشستگان عضو کانون‌های بازنشستگی جهت دریافت خدمات بهداشتی و برگزاری کلاس‌های آموزشی ویژه سالمندان توسط کارشناس‌های بهداشتی به اعضا رسانده شد.
معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: کمیته راهبردی سلامت، رفاه و منزلت سالمندان با حضور برخی ادارات و سازمان‌ها و نهادهای حمایتی و کانون‌های بازنشستگی در سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان بوشهر برگزار شد.
انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
کمیته.راهبردی.سلامت     معاون.فنی     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   31 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >