پرسنل اورژانس ۱۱۵ شهرستان عسلویه تجلیل شدند

1 مهر 1397
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، به مناسبت بزرگداشت روز ملی اورژانس ۱۱۵ از پرسنل فوریت‌های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ شهرستان عسلویه با حضور فرماندار شهرستان، معاون عمرانی و رئيس شبکه بهداشت و درمان تجلیل به عمل آمد.

فرماندار عسلویه ضمن تبریک فرارسیدن سالروز تأسیس مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ گفت: خدمات شبانه‌روزی و حضور به‌موقع کارکنان خدوم فوریت‌های پزشکی و نجات جان مصدومین که گاهاً تا مرز به خطر افتادن جان خود هم پیش رفته، عملیات احیاء موفق و نجات افراد در اماکن صعب‌العبور در یک سال اخیر، یکی از برگ‌های زرین خدمات اورژانس و فوریت‌های پزشکی شهرستان بوده که قابل‌تقدیر است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه نیز در آیین گفت: مرکز فوریت‌های پزشکی شهرستان عسلویه با ۲ پایگاه اورژانس جاده‌ای و یک پایگاه اورژانس شهری، در ۵ ماهه اول سال ۹۷ خدمات ارزنده‌ای در سخت‌ترین شرایط به مردم ارائه داده‌اند.
جاسم زارعي اظهار داشت: از جمله خدمات ارائه‌شده اورژانس ١١٥ شهرستان عسلويه، ۴۴۱ مأموریت که ۱۷۲ مورد آن تصادف، ۱۶۰ مورد بیماری‌های داخلی، ۸۹ حادثه غیر ترافیکی، ۹ مورد قلبی، ۴ مورد تنفسی و ۴ مورد غرق‌شدگی بوده و میانگین زمانی از لحظه تماس با ۱۱۵ تا رسیدن آمبولانس بر بالین بیمار در پایگاه شهری عسلویه ۶ دقیقه و در پایگاه‌های جاده‌ای کمتر از ۹ دقیقه می‌باشد.
گفتنی است، از پرسنل اورژانس ۱۱۵ با اهدای گل و لوح یادبود تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/ع.م- ۳۰۹۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.اورژانس     فرماندار     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    
   

تاریخ بروز رسانی:   1 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >