اردوی جهادی سلامت در روستاهای کمتر برخوردار شهرستان عسلویه برگزار شد

9 مهر 1397
به مناسبت هفته دفاع مقدس اردوی جهادی سلامت در روستاهای کمتر برخوردار شهرستان عسلویه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه اردوی جهادی سلامت در روستاهای مروع و سواحل شهرستان عسلویه باهدف خدمت‌رسانی به مناطق محروم و روستاهای کمتر برخوردار با همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم‌الانبیاء شهرستان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار شد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در حاشیه این اردو گفت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در نظر دارد به‌منظور خدمت‌رسانی در حوزه سلامت به مردم روستاهای مختلف شهرستان در طول سال به‌صورت ماهیانه در روستاهای بخش‌های مرکزی و چاه مبارک برگزار نماید.
جاسم زارعی طی بازدید از خدمات‌رسانی تیم جهادگران سلامت شهرستان عنوان داشت: تیم جهادگران سلامت شهرستان متشکل از پزشک عمومی، کارشناس تغذیه، کارشناس سلامت روان، ماما و پرستار می‌باشد.
وی تصریح کرد: این تیم باهدف حفظ و ارتقاء سلامت و ایجاد دل‌بستگی عمیق، به‌گونه‌ای که ارتباط میان آحاد مردم با گروه‌های مرجع و خدمت رسان از سطح ارتباط عادی و گذرای اجتماعی به سطوح عمیق و روابط عاطفی تأثیرگذار ارتقاء پیدا کند تشکیل‌شده است و امیدواریم این گروه‌ها بتوانند به‌عنوان تکیه‌گاه و مرجع اصلی ارائه‌کننده راه‌حل مسائل و مشکلات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و بهداشتی درمانی منطقه شناخته شوند، ارائه شود.
زارعی اضافه کرد: این تیم در قالب طرح شهید دکتر رهنمون جهت‌بخش چاه مبارک تشکیل‌شده و درصدد تشکیل تیم دیگری جهت‌بخش مرکزی هم هستیم، تمرکز جهادگران سلامت بر یک منطقه جغرافیایی به‌گونه‌ای است که در یک بازده زمانی چهارساله بتوانند ضمن کمک به حل مشکلات بهداشتی درمانی منطقه، رابطه‌ای پایدار و مستمر با مردم منطقه ایجاد نماید.
طی این جلسه مسئولین محلی آمادگی خود را مبنی بر هرگونه کمک به حوزه سلامت اعلام نمودند.
گفتنی است امام‌جمعه، رییس شورای اسلامی بخش چاه مبارک، رئیس شورای اسلامی و دهیار روستا از این اردوی جهادی سلامت بازدید کردند.
انتهای پیام/ع.م- ۳۰۹۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
اردوی.جهادی     هفته.دفاع.مقدس     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   9 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >