تعطیلی و پلمپ یک آرایشگاه زنانه متخلف زنانه در شهر خورموج

10 مهر 1397
یک آرایشگاه زنانه متخلف در شهر خورموج تعطیل و پلمپ شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی یک آرایشگاه زنانه متخلف در شهر خورموج به دلیل انجام خدمات آرایشی بدون مجوز توسط واحد بهداشت محیط و حرفه‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی تعطیل و پلمپ شد.
مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در این زمینه گفت: این آرایشگاه به دلیل انجام تاتو میکروپیگمنتاسیون بدون مجوز پلمپ گردید.
مهندس علی باغبانی افزود: کلیه متصدیان آرایشگاه‌های زنانه می‌بایست دوره‌های آموزشی لازم را در آموزشگاه‌های آزاد زیبایی زیر نظر سازمان آموزش فنی حرفه‌ای و آموزشگاه بهداشت اصناف گذرانده و ضمن استفاده از مواد اولیه مورد تأیید سازمان غذا و دارو و استفاده از دستگاه‌های استاندارد، تمام موارد ایمنی و بهداشتی را رعایت نمایند.
وی افزود: بازدیدهای مشترک شبکه بهداشت و درمان و اداره صنعت، معدن و تجارت از آرایشگاه‌های زنانه آغاز گردیده است.
مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی تصریح کرد: در همین راستا اخیراً بازدید مشترکی از آموزشگاه‌های آزاد زیبایی تحت نظر مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای صورت گرفته است و یکی از این آموزشگاه‌ها آماده ارائه آموزش‌های لازم در زمینه تاتو- میکروپیگمنتاسیون و سایر اعمال زیبایی جهت متصدیان آرایشگاه‌های زنانه می‌باشد.
وی اضافه کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف از مقررات بهداشتی در آرایشگاه‌های زنانه، مراتب بدون ملاحظه و مسامحه به مراجع قضایی ذیصلاح گزارش و واحد صنفی مربوطه تعطیل و پلمپ خواهد شد.
مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی افزود: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی از سوی آرایشگاه‌های زنانه و سایر صنوف، مراتب را به شماره ۱۹۰ سامانه رسیدگی به تخلفات بهداشتی گزارش دهند.

انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
پلمپ     مهندس.علی.باغبانی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   10 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >