با کمک تیم سلامت؛
دختر عجول در مرکز خدمات جامع سلامت شبانکاره به دنیا آمد

17 مهر 1397
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، نوزاد عجول دختر با کمک ماماهای پزشک خانواده مرکز خدمات جامع سلامت شبانکاره با سلامتی کامل به دنیا آمد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت شبانکاره گفت: مادر باردار ساکن روستای دهداران، پس از شروع شدن دردهای زایمانی توسط خودروی شخصی به مرکز خدمات جامع سلامت شبانکاره مراجعه می‌کند و نوزاد عجول، فرصت اینکه مادر را به مرکز تسهیلات زایمانی شبانکاره انتقال دهند را نمی‌دهد و در خودرو با کمک ماماهای شاغل در مرکز خدمات جامع سلامت شبانکاره به دنیا آمد.
احمد صداقت افزود: این دختر، تولد سوم مادر دهدارانی می‌باشد و پس از انجام اقدامات اولیه جهت مادر و نوزاد، توسط تیم سلامت مرکز خدمات جامع سلامت شبانکاره، با آمبولانس اورژانس جاده‌ای ۱۱۵ شبانکاره برای ادامه مراقبت‌های بهداشتی و درمانی به بیمارستان شهید گنجی برازجان اعزام شدند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز گفت: ارایه خدمات زایمان اورژانسی یکی از وظایف مهم کادر درمانی است که خوشبختانه تاکنون زایمان‌های موفقی در مراکز و حتی زمان اعزام و در آمبولانس انجام‌شده است.
مهندس ماریا خویش دوست تصریح کرد: در این زایمان، ناهید فریدونی به‌عنوان پزشک، اسماء حیات داودی و سکینه وزین به‌عنوان ماما و علیرضا نیک‌اختران به‌عنوان بهیار از مرکز اورژانس جاده‌ای ۱۱۵ حضور داشتند.


انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
مرکز.جامع.سلامت     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     احمد.صداقت     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   17 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >