معاون عمرانی وزیر کشور از پروژه بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان بازدید کرد

21 مهر 1397
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، معاون عمرانی وزیر کشور به همراه مسئولان استانی و شهرستانی استان بوشهر از روند ساخت پروژه بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان بازدید کردند.

معاون عمرانی وزیر کشور در بازدید از روند ساخت پروژه بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان گفت: سیاست دولت،سرعت بخشی در انجام زیرساخت‌های شهری و پروژه‌های عمرانی می‌باشد.
مهدی جمالی نژاد بابیان اینکه شهرستان دشتستان به سبب ظرفیت‌های بالای آن و به‌عنوان ورودی به استان بوشهر باید توجه ویژه‌‌ای به توسعه زیرساخت‌های آن شود خاطرنشان کرد: امید می‌رود با تخصیص اعتبارات مصوب و تأمین اعتبارات دیگر در اسرع وقت این بیمارستان تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.
معاون عمرانی وزیر کشور خاطرنشان کرد: تلاش برای اختصاص مبلغ پیش‌بینی‌شده در وزارت کشور پیگیری و با برنامه‌ریزی دنبال می‌شود و حتی تأمین اعتبار از منابع دیگر، برای تکمیل و بهره‌برداری از بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان در دستور کار قرار می‌گیرد.
معاون عمرانی وزیر کشور بابیان اینکه تکمیل پروژه‌های عمرانی در استان‌های کمتر توسعه‌یافته و کم برخوردار در اولویت است تأکید کرد: با تلاش نمایندگان مردم در مجلس و فعالیت شبانه‌روزی مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان‌ها با توجه به شرایط اقتصادی کشور،  تسریع اجرای این پروژه‌ها موردتوجه ویژه قرارگرفته است.
مهدی جمالی نژاد، جلسه با شهرداران و دهیاران را از دیگر برنامه‌های سفر به استان‌ها دانست و تصریح کرد: در سفر به استان‌ها  جلسه های تخصصی با شهرداران و دهیاران  تشکیل می‌شود که ضمن بررسی مشکلات آن‌ها، پروژه‌های شاخص موردتوجه قرار می‌گیرد
معاون توسعه و پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: ساختمان جدید بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان در محل قدیمی این بیمارستان در حال احداث می‌باشد.
دکتر ایرج بیژنی افزود: پروژه بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان در زمینی به مساحت ۱۱ هزار و ۵۰۰ مترمربع و ۴ طبقه در حال احداث می‌باشد و از آبان ماه سال ۹۶، روند احداث آن آغازشده و تاکنون ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
وی تصریح کرد: پس از وقوع آتش‌سوزی و تخریب ساختمان قدیمی بیمارستان ۱۷ شهریور در اردیبهشت سال ۹۵، با پیگیری‌های استانداری بوشهر، ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان دشتستان از محل اعتبارات ستاد بحران کشور ۸۶ میلیارد ریال به ساخت این پروژه تخصیص داده شد که تاکنون نیمی از آن پرداخت‌شده است.
گفتنی است، بیمارستان جدید ۱۷ شهریور برازجان با ظرفیت ۲۰۰ تخت در ۴ طبقه جایگزین بیمارستان قدیمی این شهرستان خواهد شد.
انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
معاون.وزیر     مهدی.جمالی‌نژاد     دکتر.ایرج.بیژنی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   21 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >