سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت چغادک:
با تحرک کافی و تغذیه مناسب می‌توان در دوران سالمندی زندگی سالم و شادابی را پیش رو داشت

22 مهر 1397
سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت چغادک گفت: شرایط خاص دوران سالمندی نیازمند تدابیر ویژه است و با تحرک کافی و تغذیه مناسب می‌توان در دوران سالمندی زندگی سالم و شادابی را پیش رو داشت.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، زهرا شبانی در خصوص هفته سالمند بیان داشت: شعار امسال، تحکیم حقوق سالمندان بوده که رعایت پنج اصل استقلال، مشارکت، مراقبت، خودشکوفایی و کرامت در رابطه با حقوق سالمندان لازم می‌باشد.
سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت چغادک افزود: فصل سالمندی ویژگی‌های خاص خود را دارد و بر ماست که با مهربانی و صبوری، دین خود را به نازک‌دلانی که روزگاری چون کوه در برابر سختی‎های زندگی ایستادگی و ما را حمایت کرده‌اند، ادا کنیم.
 وی بیان داشت: مقام کسانی را که دوران سالمندی را با همه شیرینی‌ها و تلخی‌هایش سپری می‌کنند و مایه برکت و نعمت جامعه ما هستند، ارج می‌نهیم.
سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت چغادک اظهار داشت: فرهنگ‌سازی برای دقت و توجه بیشتر مردم به امر پیشگیری و حفظ و ارتقای سلامت فردی است که نقش مهمی در داشتن نظام سلامتی کارآمد دارد.
شبانی گفت: با تحرک کافی و تغذیه مناسب می‌توان در دوران سالمندی زندگی سالم و شادابی را پیش رو داشت و شرایط خاص دوران سالمندی نیازمند تدابیر ویژه است.
زهرا شبانی تأکید کرد: در راستای منزلت و تحکیم حقوق سالمندان، هفته سالمند در روستای تل سیاه پاس داشته شد و برای داشتن روحیه سالم و شاداب، مسابقه دارت در بین سالمندان روستای تل سیاه بوشهر برگزار شد و در پایان به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.
انتهای پیام/ ز.ر- ۳۰۰۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
هفته.سالمند     زهرا.شبانی     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   22 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >