سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت چغادک:
باید در راستای بهبود کیفیت زندگی سالمندان تلاش شود

21 مهر 1397
سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت چغادک گفت: سالمندان گنجینه ارزشمند باورها، تجارب و انتقال فرهنگ و مناسبات قومی و اجتماعی هستند و باید به‌عنوان سرمایه ارزشمند، در راستای بهبود کیفیت زندگی آن‌ها تلاش شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، زهرا شبانی در حاشیه عیادت از سالمندان شهر چغادک اظهار داشت: هرساله در مهرماه به‌عنوان هفته تکریم و بزرگداشت منزلت سالمند معرفی می‌گردد و شعار امسال (تحکیم حقوق سالمندان) تعیین‌شده است.
سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت چغادک افزود: مراقبت و دیدار با پیشکسوتان، مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها باعث دلگرمی و مرهمی می‌شود بر دل‌ها و چشمان منتظر این عزیزان که همه باید در این امر خداپسندانه گام برداریم.
وی در این دیدار که با حضور کادر پزشکی همراه بود از بیماران سالمند عیادت و داروهای موردنیاز برای آنان تجویز شد اضافه کرد: با مشارکت سالمندان آینده‌ای بهتر برای خود و جوانان داشته باشیم.
زهرا شبانی افزود: سالمندان گنجینه ارزشمند باورها، تجارب و انتقال فرهنگ و مناسبات قومی و اجتماعی هستند و باید به‌عنوان سرمایه ارزشمند، در راستای بهبود کیفیت زندگی آن‌ها تلاش شود.
سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت چغادک بیان کرد: سالمندی دوره‌ای از زندگی است که با خوشی‌ها و ناخوشی‌های خاص خود همراه است و بایستی در کارهای مختلف از سالمندان استفاده کنیم تا با این کار هم آن‌ها را سرحال کرده و هم حس مثبت ارزشمند بودن در آن‌ها ایجاد شود.
به مناسبت هفته سالمند تیم‌ سلامت مرکز خدمات جامع سلامت چغادک به همراه مسئولین محلی از سالمندان تحت پوشش این مرکز عیادت کردند.
در این دیدار با توجه به نیازهای فرهنگی در زمینه‌های مختلف برای خانواده‌های سالمندان مشاوره‌های لازم توسط مشاور ارائه گردید و مراقبت‌های اولیه ازجمله اندازه‌گیری وزن، قد و فشارخون برای سالمندان به عمل آمد و توزیع مکمل بین سالمندان انجام شد.


انتهای پیام/ ز.ر- ۳۰۰۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
هفته.سالمند     زهرا.شبانی     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   21 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >