جذب ۲ متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری در بیمارستان کنگان

22 مهر 1397
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان از جذب ۲ متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری در این مرکز درمانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، دکتر حسن حیدری در این خصوص گفت: در راستای ارایه خدمات بیشتر و بهتر به شهروندان گرامی، دو متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری را برای این مرکز درمانی جذب کرده‌ایم.
وی افزود: دکتر مهدی هنرکار رمضانی و دکتر مصطفی نبی زاده، دو پزشکی هستند که ازاین‌پس به‌عنوان متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری، ناباروری و ناتوانی جنسی در بیمارستان کنگان به مردم خدمت‌رسانی خواهند کرد.
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اظهار داشت: این دو پزشک از بهترین‌های کشور در زمینه تخصصی خود می‌باشند و قطعاً تجارب و توانمندی این بزرگواران می‌تواند در امر تشخیص و درمان بیماران باعث ایجاد رضایتمندی مراجعین شود.
دکتر حیدری در ادامه گفت: درخواست جذب ۳۵ پزشک را داده‌ایم که ان شاءالله تا قبل از پایان آذرماه بخشی از این درخواست محقق خواهد شد و شاهد یک جهش بسیار خوب در افزایش متخصصین بیمارستان کنگان خواهیم بود.
گفتنی است که بیمارستان امام خمینی (ره) به‌عنوان یکی از قطب‌های درمانی استان بوشهر، علاوه بر مراجعین شهرستان کنگان، بخش‌هایی از مراجعین شهرستان‌های دیر، جم، عسلویه، پارسیان، مهر، لامرد و گله‌دار را نیز پوشش می‌دهد.
انتهای پیام/ م.ص 4020

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
جذب.متخصص     دکتر.حسن.حیدری     بیمارستان.امام.خمینی     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   22 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >