فرماندار دیّر:
تشکیل کانون سلامت محلات در شهرستان دیّر در دستور کار قرار گیرد

30 مهر 1397
فرماندار دیّر گفت: با توجه به نقش و تأثیرگذاری مردم بر سلامت لازم است از این پتانسیل مردم با تشکیل کانون سلامت محلات بهره برد.

حمزه اعتماد در دومین نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان دیّر بابیان اینکه پرداختن به‌سلامت وظیفه همه دستگاه‌ها است ، اظهار کرد: خیریه‌های سلامت و سازمان مردم‌نهاد نقش مؤثری در توانمند کردن مردم و توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت دارند و ما از فعالیت آن‌ها در سطح شهرستان دیّر استقبال می‌کنیم.
وی با تأکید بر مشارکت مردمی در حوزه سلامت گفت: ارتقای سواد سلامت، همکاری‌های بین ‌بخشی و عدالت در سلامت از مفاهیم اجتماعی شدن سلامت است.
فرماندار دیّر به‌ضرورت اجتماعی شدن سلامت اشاره کرد و گفت: این امر با مشارکت مردمی و بین ‌بخشی در امر سلامت روی خواهد داد و باید بتوانیم از ظرفیت‌های گوناگون اجتماعی موجود در راستای سلامت همگانی و اجتماعی استفاده کنیم.
وی افزود: ظرفیت‌های مردمی در عرصه سلامت و فعالیت اجتماعی بسیار مهم است و می‌بایست ارزش سمن‌ها، خیران و مؤسسات خیریه و انجمن‌ها را درک کرد.
اعتماد تصریح کرد: با توجه به نقش و تأثیرگذاری مردم بر سلامت لازم است از این پتانسیل مردم با تشکیل کانون سلامت محلات بهره برد.
انتهای پیام/ ؟؟؟؟؟
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     شورای.سلامت     فرماندار     حمزه.اعتماد     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    
   

تاریخ بروز رسانی:   30 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >