تنوع خدمات درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان با جذب سومین جراح مغز و ستون فقرات

2 آبان 1397
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: با جذب سومین جراح مغز و ستون فقرات تنوع خدمات درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گسترش یافت.

دکتر حسن حیدری گفت: در ادامه روند جذب پزشکان متخصص، سومین جراح مغز و ستون فقرات نیز جذب بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان شد.
 دکتر حیدری افزود: این پزشک جراح از روز یکم آبان ماه ۹۷ با حضور در کلینیک تخصصی کوثر خدمت‌رسانی به هم شهریان محترم را آغاز نموده است.
وی افزود: این موضوع در راستای اجرای بسته‌های طرح تحول نظام سلامت و با هماهنگی و مساعدت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر انجام‌گرفته است.
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان عنوان کرد: با توجه به راه‌اندازی اتاق عمل جراحی مغز و ستون فقرات در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان و جذب ۳ جراح مغز و ستوان فقرات، امکان ارائه خدمات درمانی مرتبط در این مرکز درمانی میسر شده است.
دکتر حیدری گفت: هدف از جذب سومین جراح مغز و ستوان فقرات، گسترش و تنوع خدمات درمانی در بیمارستان کنگان به‌منظور افزایش رضایتمندی مردم است.
لازم به ذکر است که نخستین عمل جراحی مغز در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان ۲ ماه قبل به دست متخصصان این بیمارستان با موفقیت انجام شد.
انتهای پیام/ کد خبر- کد

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
جراحی     دکتر.حسن.حیدری     بیمارستان.امام.خمینی     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   2 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >