نشست رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با کارکنان معاونت غذا و دارو/ گزارش تصویری

2 آبان 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: با تلاش مثال‌زدنی همکارانم، دستاوردهای بسیار ارزنده‌ای در حوزه معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر حاصل‌شده است.

دکتر سعید کشمیری در حاشیه بازدید و نشست صمیمی با کارکنان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در چند سال اخیر شاهد تلاش‌ها و موفقیت‌های زیادی در بخش‌های نظارت بر مواد غذایی و آرایشی بهداشتی، نظارت بر دارو و مواد مخدر و آزمایشگاه‌های کنترل مواد غذایی و آرایشی بهداشتی بوده‌ایم و این نشان از تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران ما در این حوزه بوده است.
دکتر کشمیری افزود: با توجه به اهمیت و توسعه معاونت غذا و دارو نسبت به سالیان گذشته و افزایش خدماتی که در حال حاضر به‌منظور تضمین سلامت مردم ارائه می‌شود حساسیت کار دوچندان شده است.
وی کوچک‌ترین خطا در انجام کارشناسی‌های معاونت غذا و دارو را بسیار نابخشودنی توصیف کرد و افزود: با توجه به اینکه استان بوشهر یکی از مبادی ورودی کالا و غذا به کشور است و کلیه محصولات سلامت‌محور باید از فیلتر این معاونت عبور کند، می‌توان به وظیفه حساس و مهم تضمین سلامت مردم در معاونت غذاودارو پی برد.
گفتنی است پیش‌ازاین نشست رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به همراه قائم‌مقام خود در برنامه‌ریزی و رییس حوزه ریاست از واحدهای مختلف معاونت غذا و دارو بازدید و با حضور در جمع مدیران، کارکنان و کارشناسان این معاونت از موفقیت‌های این معاونت با اهدا لوح به معاون غذاودارو تقدیر به عمل آوردند.
 

انتهای پیام/ کد خبر- کد

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     تقدیر     دکتر.سعید.کشمیری     معاونت.غذا.دارو        

تاریخ بروز رسانی:   2 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >